🎁 
Dárek ke každé objednávce nad 1 000 Kč
📦 
Doprava zdarma k objednávce nad 800 Kč
Volejte 601 574 222
Po-Pá 10:00-18:00

Blog

Root

9 tipů, jak pečovat o dětské zoubky

9 tipů, jak pečovat o dětské zoubky

Mléčné zuby se zpravidla začínají prořezávat kolem prvního roku života a postupně rostou až do tří let. Pravidelně dbát o ústní hygienu je nicméně vhodné už ve chvíli, kdy se vašemu dítku objeví v pusince první zoubek. A jak si s tím poradit?

6 kroků pro hezké ruce

6 kroků pro hezké ruce

Ruce jsou naší vizitkou – prozradí nejen náš věk, ale i to, jestli jsme ve stresu nebo jestli třeba holdujeme cigaretám. To, jak mít krásné ruce a nehty přitom není nic složitého. Péči o ně zvládnete s naprostým klidem i v pohodlí domova.

Jak pečovat o jemné vlasy

Jak pečovat o jemné vlasy

Která žena by nesnila o dlouhých, hustých a pevných kadeřích, které s úplným klidem stačí mýt jednou do týdne? Ne všem nám ale byly dány do vínku. Jak se správně starat o jemné, zplihlé vlasy, které postrádají objem a obecně se hůře upravují?

Ty nejlepší zimní čaje

Ty nejlepší zimní čaje

Zimní plískanice již sami o sobě vyzívají k tomu, aby si člověk po návratu domů dopřál pořádný hrnek horkého čaje. Ten vám nejen pomůže dodržet pitný režim, ale především vás krásně zahřeje, a mnohých případech i příjemně pohladí vaše chuťové pohárky.

Alergie na chlad aneb když vám mrazivé počasí nedělá dobře

Alergie na chlad aneb když vám mrazivé počasí nedělá dobře

Pokud máte v zimě často červené tváře, případně vás pokožka pálí nebo svědí, je dost možné, že trpíte alergií na chlad. Pokud kromě teplého oblečení vsadíte i na vhodnou kosmetiku, můžete se nepříjemným projevům příště vyhnout.

Aby vám to na Vánoce slušelo

Aby vám to na Vánoce slušelo

Ať už se chystáte na vánoční party, nebo se svátky chystáte slavit jen v okruhu svých nejbližších, určitě se před všemi chcete blýsknout. Zapomeňte proto alespoň na chvilku nad všechen ten okolní shon a dopřejte si zkrášlující rituál.