Dárek k nákupu od 1500Kč

Přírodní repelent

Existuje několik přírodních látek, které se používají jako repelenty proti hmyzu. Tyto přírodní repelenty mohou být užitečné při odrazení komárů a dalšího obtěžujícího hmyzu. Zde je několik příkladů.

Eukalyptus - éterický olejCitronela

Citronela je oblíbená rostlina známá svým silným citrusovým aroma. Používá se jako přírodní repelent proti komárům. Můžete použít esenciální olej citronely a nanést ho na kůži nebo na prostředí ve formě svíček nebo lampiček s vůní citronely.

Levandule

Levandule je další rostlina, která má silnou vůni, která komáry odrazuje. Esenciální olej z levandule může být aplikován na kůži nebo použit v aromaterapii.

 

Eukalyptus:

Eukalyptový olej je známý svými odpuzujícími vlastnostmi vůči hmyzu. Můžete nanést eukalyptový olej na kůži nebo použít svíčky s eukalyptovou vůní. V naší nabidce najdete několik druhů éterických olejů z různých odrůd eukalyptu. 

Máta:

Silná vůně máty může pomoci odrazit komáry a další hmyz. Použijte esenciální olej máty nebo si vytvořte vlastní sprej s vodou a mátoovým olejem a nastříkejte ho na kůži.

Snímek obrazovky 2023-06-30 142118Tea tree olej:

Tea tree olej je známý svými antimikrobiálními vlastnostmi a také může fungovat jako přírodní repelent proti hmyzu. Naneste ho na kůži ve formě oleje nebo přidejte do kosmetických přípravků.

Vyzkoušet můžete   přírodní repelent Volarome 

VOLAROME přírodní repelent obsahuje pečlivě vybranou směs éterických olejů, která účinně odpuzuje klíšťata, komáry, mouchy, ovády a další obtěžující hmyz. Jeho použití je zcela bezpečné pro vás i okolní prostředí.

Přírodní repelenty mohou být méně účinné než repelenty obsahující chemické látky jako DEET. Jsou ale oproti těm chemickým naprosto bezpeční a většinou i neuvěřitelně krásně voní.