Dárek k nákupu od 1500Kč

Dubovky® Dobromyslová směs 50ml

230 Kč
Skladem (2 ks)

Dobromyslová směs

Při stresu, pro duševní výkon, emoční rovnováhu, dobrou náladu a zdravý spánek

Dobromyslová směs obsahuje byliny, které příznivě působí na duševní výkon (dobromysl) a duševní zdraví (kozlík, třezalka, meduňka), udržují normální činnosti nervové soustavy (chmel, srdečník). Podílí se na zachování kognitivních funkcí (kozlík), emočním komfortu při stresu (meduňka) a emoční rovnováze a působí příznivě na psychický stav (třezalka). Přispívají ke klidu (kozlík, chmel) a zdravému spánku i při stresu (kozlík, chmel, meduňka, třezalka), napomáhají k uklidnění (chmel, mařinka) a při usínání (kozlík, mařinka, meduňka). Napomáhají k pozitivní náladě (třezalka, meduňka).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučené dávkování

1–4 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé nebo vlažné vody či slabého čaje. Nedoporučujeme používat vodu minerální ani perlivou.
Při prvním použití podávejte 1 ml (½ čajové lžičky) 1–3× denně mimo jídlo. Dávky lze postupně zvyšovat. Maximální dávka jsou 4 ml (2 čajové lžičky) 3× denně užívané po krátkou dobu, maximálně 14 dní, poté doporučujeme týden vynechat. Pokud je Dobromyslová směs užívána pouze na noc, lze ji bez přerušení užívat 2 měsíce a následně 1 měsíc vynechat.
Nápoj nedochucujte kyselením.

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trápí mě
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_slogan_web_800x266

Snímek obrazovky 2024-01-22 145634Výrobky Dědka kořenáře vyrábí společnost NOVY s.r.o. iž od roku 1991. Rodinnou společnost založil Břetislav Nový se svou ženou Blankou. Břetislav Nový je vyhledávaný léčitel, uznávaný bylinkář a odborník. Tvůrce, technolog a vývojář, který vymýšlí, vyrábí, testuje a neustále vylepšuje celé portfolio produktů označených vousatou kytkou a nesoucí značku "Dědek kořenář ". 

Osvědčené výrobky Dědka kořenáře jsou díky vysoké kvalitě a koncentraci bylin vyhledávány a preferovány nejen kvůli své efektivnosti, ale i praktičnosti spočívající v jednoduchosti jejich aplikace. Svou oblibu získávají především z referencí spokojených uživatelů, kteří jejich potenciál šíří i daleko za naše hranice.