Dárek k nákupu od 1500Kč

Kozincová směs

304 Kč
Zboží je na cestě - do 14 dnů.
Varianta

Sexuální zdraví, pohyblivost spermií, hormonální aktivita

Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sexuální zdraví, pohyblivost spermií, hormonální aktivita

Kozincová směs obsahuje byliny, které se příznivě působí na sexuální zdraví (damiána), pohyblivost spermií (kozinec), pohlavní orgány a hormonální aktivitu (kotvičník). Jako tonikum podporuje fyzickou kapacitu (muira puama), příznivě působí na fyzický výkon, kondici (rozchodnice), tělový a svalový tonus a energii (kotvičník). Jako adaptogen působí příznivě na odolnost (kozinec), únavu a stres (rozchodnice). Podílí se na udržení mentálního zdraví (parcha) a duševní pohody (damiána). Napomáhají k normální činnosti kardiovaskulárního systému (kotvičník, parcha).

Doporučené dávkování

2–5 ml rozmíchejte ve 100–250 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.
Podávejte 3–4× denně, nejlépe mimo jídlo. Vhodné i pro dlouhodobé užívání.
Nápoj není vhodný pro zapíjení léků.

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trápí mě
TYP: Ostatní
TYP - POPIS: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_slogan_web_800x266

Snímek obrazovky 2024-01-22 145634Výrobky Dědka kořenáře vyrábí společnost NOVY s.r.o. iž od roku 1991. Rodinnou společnost založil Břetislav Nový se svou ženou Blankou. Břetislav Nový je vyhledávaný léčitel, uznávaný bylinkář a odborník. Tvůrce, technolog a vývojář, který vymýšlí, vyrábí, testuje a neustále vylepšuje celé portfolio produktů označených vousatou kytkou a nesoucí značku "Dědek kořenář ". 

Osvědčené výrobky Dědka kořenáře jsou díky vysoké kvalitě a koncentraci bylin vyhledávány a preferovány nejen kvůli své efektivnosti, ale i praktičnosti spočívající v jednoduchosti jejich aplikace. Svou oblibu získávají především z referencí spokojených uživatelů, kteří jejich potenciál šíří i daleko za naše hranice.