Dárek k nákupu od 1500Kč

Čím na Valentýna překvapit svou drahou polovičku

Svatý Valentýn už je skoro za dveřmi. Přestože je u nás za oslavu lásky považován spíše První máj, i tak si z tohoto dne můžete udělat malou oslavu. Přeci jen je to dobrá záminka k tomu, abyste jeden druhého rozmazlovali. A čím tedy partnera potěšit

Pravdou je, že je u nás stále drží tradici První máj, nicméně i Den svatého Valentýna nabývá poslední roky na popularitě. Každé ženě stoprocentně udělá radost drobný šperk, čokoládová bonboniéra nebo pugét jejích oblíbených květin, stejně jako žádný muž nepohrdne něčím dobrým do žaludku. Co to ale letos zkusit tak trochu jinak?

Vyrazte spolu někam na výlet

Valentýn v roce 2022 sice připadá na pondělí, ale nic vám nebrání v tom, vyrazit na výlet na nějaké romantické místo už o víkendu. Oznamte svému partnerovi, že ho v sobotu nebo v neděli někam unesete, aniž byste mu předem říkali, kam to bude. Jednou z možností, která ho jistě potěší, bude procházka v místě, kde jste spolu měli první rande.

Podpořte partnera ve sportu

Že je váš milý nadšeným sportovcem a pravidelně chodí do posilovny, případně cvičí doma? Pak mu určitě uděláte radost tím, když mu pořídíte nějaké slušivé fitness oblečení. Tápete-li co do střihu nebo velikosti, můžete místo toho raději koupíte dárkový poukaz, za který si váš muž bude moct kromě nových tepláků vybrat i další sportovní potřeby či doplňky stravy.

Nechte ho zažít pořádný adrenalin

Libujte si váš muž v rychlé jízdě nebo patří mezi milovníky adrenalinových sportů? Vsaďte na zážitky! Mezi valentýnské dárky, které v tomto případě udělají radost, patří jízda v půjčeném sportovním autě, návštěva závodní dráhy pro motokáry, ale třeba i praktická škola smyku. Milovníci ptačí perspektivy zase nepohrdnou vyhlídkovým letem, který může doplnit i skok v padáku, případně můžete vsadit na stále oblíbený bungee jumping.

Dopřejte si vzájemnou masáž

Tentokrát tu máme tip na dárek, který potěší jak muže, tak ženy. Příjemnou uvolňující masáž, která může být klidně doplněna o erotické prvky, jistě neodmítne nikdo. Přizvěte si na pomoc kokosový olej obohacený o pár kapiček éterického oleje ylang-ylang. Ten totiž nejen okouzlí všechny vaše smysly, ale díky své opojné vůni navíc patří mezi afrodiziaka, a zaručeně vás tak naladí na milostné hrátky.

Potěšte ženu krajkovým prádlem

Každá ženě zaplesá srdce, pokud rozbalí balíček s krajkovou soupravičkou. Tenhle dárek ale kupujte pouze v momentě, kdy jste si na sto procent jistí velikostí. Není totiž nic horšího, než když vyberete příliš velkou push-upku, nebo naopak příliš malá tanga. Pokud se ale trefíte do správného čísla, uvidíte, že bude mít žena z nového prádla zaručeně větší radost, než kdybyste jí dali dalšího plyšového medvěda.

Napište jí milostný vzkaz

Po milostném psaníčku touží každá žena. A pokud tvrdí, že ne, pak se spolehněte, že neříká tak úplně pravdu. Pokud vám jako muži vstávají vlasy hrůzou už při pouhém pomyšlení na psaní dopisu, můžeme vás uklidnit. Není nutné hned sepisovat slohovou práci. Zcela postačí maličkaté valentýnské přání, například nějaký romantický citát. Hotové přáníčko ženě nepozorovaně podstrčte do kabelky, a můžete si být jistí, že jakmile ho objeví, zaplesá jí srdce radostí.