Doprava zdarma od 1000Kč

Naděje - Mgr. Jarmila Podhorná

logo (1)

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

doplnek-z-bylin-pro-regeneraci-zenskeho-organismuMajitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.

 

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur. Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat zdravotní stav.

Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

V druhé fázi vznikly patentově chráněné – gemmoglukany. Celkem je deset tinktur v 50 ml lahvičkách (zařazují se do speciálně sestavovaných kúr).

Další řadou produktů jsou masti, oleje a výluhy, které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, kteří mají svoje obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. Firma se v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na Českém trhu tak i v zahraničním trhu. Výrobky jsou certifikovány jako potravinové doplňky.

Cena

99965
199965
127 položek celkem
stop kok (1)
NADĚJE Stop-kok 50ML
Zboží je na cestě
210 Kč

Přípravek pro posílení obranyschopnosti organismu, ke zklidnění horních dýchacích cest v chladném období a k povzbuzení obranyschopnosti s příznivým působím na ústní dutinu a...

Kód: 23866
es1825 nadeje doplnek z bylin jako pomoc pri detoxikaci a regeneraci organismu
500 Kč

Podporuje činnost jater, ledvin a střevního traktu, významně přispívá k pročišťovacím procesům v těle, pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, stimuluje kvalitu a oběh...

Kód: 533
es1316 nadeje belotrn kulatohlavy tinktura z pupenu 50 ml
150 Kč

Tinktura z pupenů bělotrnu kulatohlavého. Tradičně používaná bylina.

Kód: 494
es1314 nadeje briza belokora tinktura z pupenu 50 ml
150 Kč

Tinktura z pupenů břízy. Udržování normální hladiny cholesterolu v krvi, podpora funkce jater, ledvin a střevního traktu, usnadnění trávení a pročišťování těla.

Kód: 492
es1523 nadeje bylinna kura k11 pomoc pri zlepseni cinnosti cevniho systemu
650 Kč

Kúra podporuje vyčištění a činnost jater a žlučníku, pomáhá udržovat zdravou funkci cévního systému.

Kód: 545
es1817 nadeje bylinna kura k26 ke zmirneni alergickych projevu na pokozce akne
627 Kč

Startovací kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.

Kód: 542
es1646 nadeje bylinna kura pro harmonizaci kardiovaskularni soustavy k31
625 Kč

Startovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a...

Kód: 541
es2039 nadeje echinacea trapatka nachova 50 ml
125 Kč

Tinktura z echinacey. Podpora přirozené obranyschopnosti, blahodárné působení na dýchací a močové cesty.

Kód: 471
es1317 nadeje ginko biloba jinan dvoulalocny tinktura z pupenu 50 ml (1)
150 Kč

Tinktura z pupenů jinanu dvoulaločného neboli GINKGO. Povzbuzení mozkové činnosti a výkonnosti, zachování paměti s postupujícím věkem, podpora periferního prokrvení, příznivý...

Kód: 495
ptaci jerab
125 Kč

Tinktura z byliny jeřábu ptačího. Podpora při překonávání stresu a vyčerpání, působení proti projevům stárnutí, posílení imunitního systému. Doplněk stravy

Kód: 23330
es1320 nadeje jmeli tinktura z bylin 50 ml
125 Kč

Cévní systém Tinktura z jmelí. Podpora cévního systému, periferního krevního oběhu v cévních kapilárách, kontrola metabolismu tuků – udržování hladiny cholesterolu a krevních...

Kód: 450
es1794 nadeje k21a doplnek stravy pro podporu kloubniho a pohyboveho aparatu
525 Kč

Pokračovací kúra. Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu. Kúra je složená z bylinných a pupenových výtažků.

Kód: 538
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 11 - 127 položek celkem