Dárek k nákupu od 1500Kč

Paolo Guatelli zvýrazňovač- QH101

560 Kč
Skladem (1 ks)

Krémový zvýrazňovač

Poskytuje mimořádný jas oblastem obličeje a těla, které zvýrazní, jako jsou lícní kosti, čelo, nos, brada a dekolt. Rtěnkové balení urychluje a zjednodušuje aplikaci. V kombinaci s Quikstick Blusher vytváří přirozený objemový efekt. Obsahuje bio-chelátové stopové prvky, kyselinu hyaluronovou a UV filtry.

134

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE

  • Naneste na líce nebo do požadované oblasti přímo  a rozetřete prsty nebo profesionálním štětcem PR754.
  • Intenzita odrazného efektu může být modulována a zvětšena dodáním více vrstev produktu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řada Paolo Guatelli  Makeup se zrodila jako syntéza jeho profesionálních a lidských zkušeností ve světě, aby uspokojila vědomé i nevědomé potřeby každého člověka. Vyjádřením našich hodnot je   FILOZOFIE: TVAR – MYSL – DUŠE, která shrnuje hluboké spojení krásy, mysli a duše. Věříme v novou myšlenku krásy: krásu, která si bere zpět svou lidskost a autenticitu, tu, která se skrývá za pohledem, tváří, vráskou, tvarem, nedokonalostí.

TVAR: Každému tvaru dáváme hodnotu tím, že kombinujeme účinnost kosmetiky s účinností skutečné péče o pleť v souladu s jedinečností člověka.

MYSL: Nenabízíme jednoduché make-up produkty, ale skutečná řešení, která mohou zvýšit vaši sebeúctu a sebevědomí a pomohou vám dosáhnout vaší osobní pohody.

DUŠE: prostřednictvím morfopsychomakeupu, který kombinuje morfopsychologická pravidla výkladu obličeje s prováděním technik líčení, dáváme život skutečnému „make-upu duše“, v harmonii s hlubokým bytím člověka, a tím posilujeme jejich skutečnou krásu.

paolo (1)