Doprava zdarma od 1000Kč

LEROS svatý týden VELIKONOČNÍ 9x2

109 Kč 109 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)

Jedinečná KOLEKCE 9x2 voňavých čajů a POVÍDÁNÍ O OBYČEJÍCH A ZVYCÍCH našich předků během každého dne velikonočního týdne. Víte co je Sazometná středa ? Víte co se dělalo na Velký pátek a proč se na Bílou sobotu zapalovala svíce ? To vše a ještě více se dozvíte uvnitř této krabičky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této krabičce na Vás čeká 9x2 voňavých čajů pro SVATÝ VELIKONOČNÍ TÝDEN a povídání o tom, jaké ZVYKY A OBYČEJE drželi naši předci během každého dne svatého velikonočního týdne.

  • Na KVĚTNOU NEDĚLI si užijte dlouhou snídaní s čajem Ranní zahřátí. Provoní Vaše ráno myrtou, která je symbolem lásky, krásy a mládí.
  • MODRÉ PONDĚLÍ, tradičně věnované úklidu, očistě a střídmosti, začněte šálkem Očisty mysli.
  • O ŠEDIVÉM ÚTERÝ vám Bylinkový detox pomůže vymést vše nechtěné z těla i duše.
  • Pravý Malawský černý čaj si vychutnejte na ŠKAREDOU STŘEDU.
  • ZELENÝ ČTVRTEK přivítejte se Štíhlou linií se svěží mátou, kopřivou a břízou.
  • Na kouzelný a magický VELKÝ PÁTEK jsme pro vás vybrali Levandulové zklidnění s aromatickými květy levandule a heřmánku.
  • Na BÍLOU SOBOTU se nalaďte s vnitřní harmonií, zapalte svíci, aby byl zažehnut nový plamen a naslouchejte zvonění v kostele.
  • Na BOŽÍ HOD si dopřejte plný stůl, oslavte svátky jara a nezapomeňte na pohlazení pro Váš žaludek v podobě šálku Dobrého zažívání.
  • Na veselé VELIKONOČNÍ PONDĚLÍ upleťte pomlázku, nabarvěte vajíčka a připravte si šálek čaje ze Strážnice s listy vinné révy, květy chrpy a sedmikrásky. Vítej jaro!
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-flowers.f72ae708

V roce 1954 se začal pod hlavičkou státního podniku Léčivé rostliny Zbraslav psát příběh bylinek z české a slovenské přírody. Značka Leros se zrodila v roce 1994 a na jaře roku 2018 se přidala do rodiny Kofola, se kterou výrazně souzní v otázkách blízkosti a úcty k přírodě.

Pěstitelé a sběrači nosí do výkupen Leros ty nejlepší bylinky už více než 60 let a my tak pokračujeme v tradici výroby léčivých čajů a bylinných směsí v té nejvyšší kvalitě. Vzácnou úrodu citlivě skladujeme a zpracováváme tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se v Lerosu zásadně vyhýbáme, a proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Vnímáme obrovskou sílu, která se skrývá v bylinkách. Obdivujeme jejich zázračný klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do čajů a posléze také do lidí, kteří je pijí. Vážíme si léčivých účinků přírody, se kterou jsme neodmyslitelně spjatí, a chceme lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. V nabídce máme nejen chutné nápoje, ale i skutečně plnohodnotná léčiva určená na širokou škálu nemocí a neduhů, posvěcená Státním ústavem pro kontrolu léčiv.