Dárek k nákupu od 1500Kč

LEROS - Játra a žlučník 20 sáčků

73 Kč 4 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

BYLINNÉ POVZBUZENÍ PRO JÁTRA A ŽLUČNÍK
Obsahuje kořen a nať smetanky lékařské, kterou si možná lépe vybavíte jako pampelišku. K normální funkci trávicího traktu přispívá máta, heřmánek a fenykl. Játra a žlučník posílí kromě smetanky i řepík. Vyvážená bylinná směs má příznivý vliv na činnost jater a žlučníku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná směs s pampeliškou a řepíkem, které přispívají k normální funkci jater a žlučníku.

  • Pampeliška lékařská30 %
  • Heřmánek pravý20 %
  • Máta peprná20 %
  • Fenykl obecný15 %
  • Klanopraška čínská5 %
  • Kurkuma dlouhá5 %
  • Řepík lékařský5 %
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-flowers.f72ae708

V roce 1954 se začal pod hlavičkou státního podniku Léčivé rostliny Zbraslav psát příběh bylinek z české a slovenské přírody. Značka Leros se zrodila v roce 1994 a na jaře roku 2018 se přidala do rodiny Kofola, se kterou výrazně souzní v otázkách blízkosti a úcty k přírodě.

Pěstitelé a sběrači nosí do výkupen Leros ty nejlepší bylinky už více než 60 let a my tak pokračujeme v tradici výroby léčivých čajů a bylinných směsí v té nejvyšší kvalitě. Vzácnou úrodu citlivě skladujeme a zpracováváme tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se v Lerosu zásadně vyhýbáme, a proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Vnímáme obrovskou sílu, která se skrývá v bylinkách. Obdivujeme jejich zázračný klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do čajů a posléze také do lidí, kteří je pijí. Vážíme si léčivých účinků přírody, se kterou jsme neodmyslitelně spjatí, a chceme lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. V nabídce máme nejen chutné nápoje, ale i skutečně plnohodnotná léčiva určená na širokou škálu nemocí a neduhů, posvěcená Státním ústavem pro kontrolu léčiv.