Doprava zdarma od 1000Kč

FAIR SQUARED

10

To je to, co FAIR SQUARED znamená

FAIR SQUARED je společnost s ručením omezeným registrovaná v Kolíně nad Rýnem v Německu. Společnost je v rodinném vlastnictví a žádné další společnosti nebo investoři přímo či nepřímo nejsou zapojeni. Naše sídlo a sklad se nachází na 700 m² pronajaté plochy v Kolíně nad Rýnem Marsdorf. V případě potřeby je prostřednictvím poskytovatelů logistiky k dispozici další skladová kapacita.

Transparentnost, vysoké sociální a ekologické standardy

Naše obchodní principy jsou zakořeněny v transparentnosti, sociální a ekologické přijatelnosti, dobrých životních podmínkách zvířat a solidaritě s těmi, kteří bojují kvůli sociálním nerovnostem, často v zemích kolem rovníku. Aby se kroky, které podnikáme, zdály všem naprosto transparentní, začali jsme se hned od začátku spojovat s mezinárodně uznávanými partnery labelů . Pravidelně kontrolují naše pracovní procesy a dodavatelské řetězce.

 

Cena

79320
179320
3 položek celkem
185 fair squared kondom original 3 ks
od 79 Kč

Kondomy   představují pohodlnou a účinnou ochranu před pohlavními chorobami i nechtěným těhotenstvím. Kondomy jsou fair trade, veganské, z přírodního latexu. Nejsou...

Kód: 17574/ORI
183 fair squared kalisek menstruacni l z prirodniho latexu
od 320 Kč

Měkké a poddajné kalíšky z přírodního materiálu. Životnost až 15 let. Ekonomicky i ekologicky výhodné řešení pro většinu žen. Certifikát FAIR RUBBER.

Kód: 17568/S
Balzám na rty s limetkou 12g FAIR SQUARED
169 Kč

Balzám rozmazluje citlivou a křehkou pokožku rtů díky svému bohatému a výživnému složení. Zanechá rty krásně hladké a vyživené. Má osvěžující limetkovou vůni i chuť. Je balený v...

Kód: 21725

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem