Dárek k nákupu od 1500Kč

Jack N Jill silikonový kartáček štít

149 Kč 149 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)

Jack N‘ Jill Silikonový zubní kartáček s bezpečnostním štítem - Jemný k malým zoubkům a dásním. Ideální pro miminka/děti před prořezáváním zadních a bočních zubů. Unikátní jedním kusem pevného lékařského silikonu. z 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití

  • Před a po použití kartáček důkladně omyjte. Aplikujte malé množství (cca hrášek) přírodní zubní pasty Jack N' Jill na kartáček. Zoubky čistěte jemně krouživými pohyby
  • Měňte kartáček každé dva měsíce, případně častěji
  • Vyměňte kartáček po nemoci
  • Vyměňte kartáček pokud se silikon roztrhne
  • Může se sterilizovat
  • Nepoužívejte bez dozoru dospělých
  • Ať dítě kartáček nežvýká, kartáček se tak zničí

Připevňování bezpečnostního štítu

  • Před použitím připevněte štít na kartáček
  • Hlavičku kartáčku prostrčte přes centrální otvor na štítu (třeba ho roztáhnout)
  • Štít umístěte hned pod štětinkami

Důležité upozornění: Pokud by dítě silikon spolklo, bezpečně projde trávicím systémem bez jakýchkoli potíží. Bezpečnostní štít je součástí balení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

jack-and-jill

Snímek obrazovky 2023-03-03 123421

Zakladateli australské značky Jack N 'Jill jsou manželé Justin a Rachel, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům na celém světě, kterým záleží na současných problémech s prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Odmítali svého synka vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byli frustrovaní.

 Rozhodli se proto vytvořit tu absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti. Zubní pasta Jack N 'Jill je pro děti 100% bezpečná - obzvláště s ohledem na to, že děti pastu často polykají, a navíc také obsahuje certifikované organické ingredience. Společnost EWG označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty, neobsahující žádné chemikálie.

Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řadu silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny z lékařského a potravinářského silikonu, pohárky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, recyklovatelná a bez obsahu BPA.