Dárek k nákupu od 1500Kč

Indigo - hnědá až černá barva na vlasy 200 g INDIAN NATURAL HAIR CARE

225 Kč
Skladem (7 ks)

Intenzivní černý odstín

Indigo od Indian Natural Hair Care jsou vlastně rozdrcené lístky rostliny Indigofera tinctoria. Během procesu barvení nejen propůjčuje kadeřím intenzivní černý odstín bez červených odlesků, ale také o vlasová vlákna náležitě pečuje. Podporuje elasticitu vlasů i jejich přirozený lesk a působí proti nadměrnému maštění, lupům i dalším potížím na pokožce hlavy. Indigo pak můžete použít buď samostatně pro obarvení načerno, nebo ho v různém poměru smíchat s hennou pro dosažení hnědých odstínů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Indigofera tinctoria (jemně mleté lístky indiga)

Návod na aplikaci: V závislosti na délce vlasů zalijte 50-100 gramů prášku vodou o teplotě cca. 50 °C. Řádně promíchejte, vzniklou pastu nechte hodinu odstát, a teprve poté ji naneste rovnoměrně na vlasy. Zakryjte igelitovou fólií, překryjte ručníkem a nechte 60 minut působit. Čím déle necháte indigo působit, tím intenzivnějšího obarvení a regenerace vlasů dosáhnete. Následně vlasy pečlivě umyjte a upravte tak, jak jste zvyklí.

Upozornění: Používání šamponů a kondicionérů se silikonovými složkami může ovlivnit barvicí účinky indiga. Mezi chemickým barvením a aplikací indiga doporučujeme dodržet minimálně 4týdenní rozestup.

Tip: Chcete-li získat intenzivnější černou barvu, obarvěte vlasy ve dvou krocích. Nejprve naneste čistou hennou, a teprve a následně samotné indigo.

Jednofázové barvení pro hnědé odstíny

Pro červenohnědý odstín smíchejte hennu a indigo v poměru 1:1, pro hnědý odstín pak v poměru 1:2 a pro tmavě hnědý odstín v poměru 1:3. Zalijte vodou o max. 50 °C, nechte čtvrt hodiny stát, a poté naneste na vlasy. Přikryjte igelitovou čepicí/fólií, omotejte ručníkem a nechte působit alespoň 1-2 hodiny. Následně vlasy pečlivě umyjte a ošetřete tak, jak jste zvyklí.

Pokud chcete dosáhnout výraznějšího barevného efektu, pak hennu a indigo doporučujeme připravit zvlášť. Do jednoho šálku dejte hennu, zalijte vodou o teplotě 60 °C a vytvořte kašičku s konzistencí podobnou jogurtu. Nechte několik hodin stát, aby se uvolnily barvicí pigmenty. Ve druhém šálku pak smíchejte indigo s vodou o max. 50 °C a špetkou soli, vytvořte hladkou pastu a nechte 15 minut odpočinou. Poté obsah obou misek smíchejte a dejte se do barvení.

Dvoufázové barvení pro intenzivní černý odstín

Nejprve použijte hennu. Množství prášku odvíjející se od délky vašich vlasů zalijte 60° vodou a řádně promíchejte. Pro lepší uvolnění barviva můžete přidat pár kapek citronové šťávy. Vytvořenou hladkou pastu, naneste ji rovnoměrně do vlasů a přikryjte igelitovou fólií a ručníkem. Nechte působit alespoň 60 minut, poté důkladně opláchněte a vlasy upravte.

Ve druhé fázi pak přijde na řadu indigo. To smíchejte s vodou, která má max. 50 °C a řádně promíchejte se špetkou soli. Naneste na vlasy, přikryjte igelitovou fólií a ručníkem a nechte působit min. hodinu. Následně vlasy pečlivě umyjte a ošetřete běžným postupem.

Na jakou barvu vám indigo při dvoufázovém barvení chytí?

Přírodní barvy nechytají u každého stejně, pro orientaci vám ale může posloužit legenda níže:

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Obsah: 200 g
Určení: Unisex
Vlasy: Všechny typy
Zesvětluje: Ne
Účinek: Regenerace

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
henna-logo
  
 
Rodinná firma přírodní vlasové kosmetiky tvoří a rozvíjí již řadu let. Její základy leží na pestrosti indické přírody, s jejími vůněmi a barvami.  Tvoří unikátní receptury pro péči o vlas. Barvení, ozdravné  kúry, šampóny, styling... to vše na základě henny a bylin v nejvyšší BIO kvalitě. 
 
henna-200g-medena-farba-a-kura-na-vlasyhenna-skorica-tuhy-sampon-pre-normalne-a-jemne-vlasysladky-kardamon-prirodny-vosk-na-vlasy