Dárek k nákupu od 1500Kč

nelsons RESCUE® Remedy Krizová esence Bez alkoholu

420 Kč
Skladem (5 ks)
Varianta

Je to jedna z neznámějších a nejpoužívanějších esencí. Za dlouhá léta se jedinečnost této kombinace osvědčila v nejrůznějších naléhavých situacích a ve stresových okamžicích. Je vhodné ji mít jako první pomoc v kabelce, v domácí lékárničce nebo v zásuvce pracovního stolu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace květů vybraných Dr.Bachem pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se náhle ocitneme pod tíhou událostí a naprosto ztratíme kontakt se sebou samými. Může jít o úrazy, nehody, různé druhy šoku, kóma, ztrátu vědomí, nečekanou špatnou zprávu či akutní bolest. Krizová esence je vynikající i v akutních stavech stresu, kdy se cítíme přetížení a emocionálně naprosto vypjatí (před zkouškou, pohovorem, veřejným vystoupením). Pomůže toto napětí uvolnit.

S alkoholem.

  • Lze nakapat do nápoje a popíjet během dne.
  • Krizová esence stejně jako ostatní Bachovy esence nenahrazuje lékařskou péči, ale může ji velmi dobře doplnit a podpořit.
  • Složení: alkohol 27%, voda, netýkavka žlázonosná, snědek okoličnatý, slíva třešňová, devaterník penízkovitý, bílá lesní révaBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nelsons

ORIGINÁLNÍ BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE jsou vyráběné anglickou homeopatickou firmou Nelsons, se kterou už Dr. Bach za svého života spolupracoval a zásoboval ji svými mateřskými tinkturami. Firma Nelsons, která vlastní oficiální licenci na plnění a distribuování mateřských tinktur Originálních květových esencí Dr. Bacha, vyrábí ročně miliony lahviček, které se vyvážejí dál do více než 70 zemí světa. 

Nelsons se pyšní více jak 160letou historií.