Doprava zdarma od 1200Kč

ECOVER multifunkční čistič s rozprašovačem 500 ml

205 Kč 205 Kč / 1 ks
Skladem (7 ks)

Multifunkční čistič

Čistič odstraní mastnotu a špínu. Zanechá svěží citrusovou vůni. Neobsahuje palmový olej.

12

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Essential Multifunkční čisticí sprej s rozprašovačem citron Ecover s certifikací Ecocert Natural Detergent a citronovým esenciálním olejem hravě očistí kuchyňské plochy, vyčistí stoly, poličky a další povrchy. Receptura založená na rostlinných ingrediencích hravě zvládne také mastnotu.

Ekologická drogerie s certifikací Ecocert Natural Detergent se zavazuje nejen používáním přírodních a organických surovin s výbornou biologickou rozložitelností, ale také klade důraz na ekologické výrobní a zpracovatelské procesy, odpovědné nakládání s přírodními zdroji a minimalizaci petrochemických surovin.

  • Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Složení: < 5 %: Neiontové tenzidy, vůně (phenoxyethanol)
  • Použití: Před použitím vždy vyzkoušejte na místech, která nejsou příliš vidět, abyste se ujistili o vhodnosti. Pro použití na kuchyňské povrchy, stoly, židle a jiné pevné povrchy. Nastříkejte přímo na povrch a dočista povrch setřete. Není třeba oplachovat. Pro dosažení nejlepších výsledků povrch utřete do sucha suchým hadříkem.Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Objem: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

29

Firma Ecover byla založena před více jak 35 lety Fransem Bogaertsem a týmem vědců v Belgii za účelem vytvoření bezfosfátové drogerie, která by nebyla škodlivá pro půdní a vodní ekosytémy a byla zároveň účinná a cenově dostupnáVšechny tyto cíle se Ecoveru podařilo splnit a šli ještě mnohem dál, když v roce 1992 byla postavena továrna z přírodních a recyklovaných materiálů, napájena pouze vlastní obnovitelnou energií, se střechou prorostlou zelení - pro svůj ekologický a etický provoz získala také mnoha ocenění. V roce 2007 přidal Ecover druhou továrnu na severu francie s úplně stejnými vlastnostmi.

Výrobky Ecover ani suroviny nejsou testovány na zvířatech, jsou založeny na přírodním a minerálním složení a jsou používány také ve veřejných a státních budovách EU. 

Co o sobě říkají v ecover?

Snímek obrazovky 2023-03-02 140520LEPŠÍ PLASTY Bojujeme proti plastovému odpadu. Usilujeme o to, aby všechny naše lahve byly vyrobené z recyklovaného plastu.

LEPŠÍ VÝROBA Postavili jsme jednu z nejekologičtějších továren na světě za použití obnovitelných zdrojů. Naše továrna má certifikaci Zero Waste. To znamená, že minimálně 95% odpadů, které vznikají při výrobě, používáme znova.

LEPŠÍ ZDROJE Usilujeme o to, aby všechny suroviny a výrobní zdroje pocházely z Evropy.

LEPŠÍ VŮNĚ Všechny naše výrobky mají svěží přírodní vůni.

LEPŠÍ SLOŽENÍ Složení našich výrobků je na přírodní bázi a je biologicky odbouratelné.

Používáme složky na přírodní bázi, které jsou biologicky odbouratelné. Naše lahve jsou vyrobené z recyklovaných plastů. Téměř všechny výrobky jsou vyrobené v naší továrně s certifikací Zero Waste (na základě 95% míry opětovného zpracování odpadu). Měníme zaběhlé normy. Vždy hledáme lepší řešení. Chceme jít příkladem a chceme neustále posouvat naše vlastní standardy.