Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

Terpenic Lab

Terpenic Lab

Výběru odpovídá 13 produktů

Terpenic esenciální olej Eukalyptus mentolový 10 ml

134 Kč

Jedná se o esenciální olej z eukalyptu zdokonalený o složku menotlové vůně, která kombinaci olejů zjemňuje a přináší ještě příjemněší čichový vněm. Díky této složce má esenciální olej výrazný zklidňující efekt. Aroma tohoto oleje především doceníte při inhalaci. Účinně bojuje s bakteriemi a viry.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus citronový BIO 10 ml

139 Kč

Esenciální olej Eukalyptus citronový lze od jiných známých eukalyptů odlišit lehce. Zejména díky jeho výrazné vůni podobnou vůni citronů. Eukalyptus citronový je především znám pro své antimikrobiálními účinky. Pomáhá především v boji proti infekcím všeho druhu. Je také užitečný při hojení ran.

Terpenic esenciální olej Ylang ylang komplet BIO 5 ml

174 Kč

Esenciální éterické oleje ylang ylang jsou známy jako účinné afrodiziakum. Avšak především příznivě působí na psychiku jedince. Napomáhá jak při špatné náladě tak i v případě výskytu depresí. Esenciální oleje ylang ylang najdou uplatnění v kosmetice, kdy především napomáhají v péči o mastnou pleť.

Terpenic esenciální olej Lavandin BIO 10 ml

175 Kč

Esenciální olej vhodný k inhalaci, masážím, nebo například k přípravě parfémů. Aroma Lavandinu je využíváno při přípravě nejrozličnějších éterických olejů. Esenciální olej Lavandin je využíván obdobně jako oleje z levandule. Neboť výtážky z těchto rostlin mají podobné blahodárné účinky i vůni.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus globulus BIO 10 ml

177 Kč

Jednou z předností esenciálního oleje z eukalyptu je jeho výrazná svěží vůně. Najde využití především v období chřipek a nachlazení. Mezi charakteristické rysy vůně tohoto oleje patří patrný nádech mentolu a karafiátu. Látky obsažené v esenciálním oleji mají pozitivní účinky na zdraví(fytoterapie).

Terpenic esenciální olej Tea tree BIO 10 ml

218 Kč

Tea tree neboli čajovník je rostlinou známou pro své blahodárné účinky. Mezi ně se řadí zejména dezinfekční účinek čajovníku (tea tree). Lze ho rovněž využít k posílení imunitního systému. Další oblastí, kde je možno jeho vlastností využít je vytvoření deodorantu, který dezinfikuje i skvěle voní.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus radiata BIO 10 ml

225 Kč

Esenciální olej Eukalyptus radiata především pomáhá při zahlenění spjených s nachlazením. Uvolňuje dutiny a přispívá k vykašlání hlenu. Má pozitivní vliv na funkci dýchací soustavy a rovněž má antibakteriální účinky. Jeho použití je ideální v kombinaci s difuzerem, ale je vhodný i k přípravě mastí.

Terpenic esenciální olej Vetiver 5 ml

229 Kč

Vůně esenciálního oleje Vetiver má uvolňující účinky. Příjemné aroma rovněž dokáže navodit dobrou náladu. Napomáhá při zvýšené míře stresu a při pocitech úzkosti nebo vyčerpání. Využít je ho možné i při projevech nespavosti. Jeho blahodárné účinky taktéž napomáhájí při bolestech svalů a artritidě.

Terpenic esenciální olej Levandule širokolistá BIO 10 ml

239 Kč

Tento esenciální olej disponuje silnými antimikrobiálními a dezinfekčními účinky, které jsou účinné v boji proti bakteriím, virům a houbám. Účinné látky obsažené v tomto oleji podporují vykašlávání a napomáhají při léčbě rýmy. Zlepšuje imunitní systém a má prokazatelné účinky při tlumení bolesti.

Terpenic esenciální olej Tymián thymol BIO 5 ml

254 Kč

Esenciální olej Tymián thymol má především protiinfekční účinky. Tyto látky působí v boji proti rozličným druhům patogenů. Vlastností tohoto esenciálního oleje se pak využívá k potlačení infekcí nejrůznějšího typu. Ať již jde o dermální infekce, střevní infekce či postižení dýchacího ústrojí.

Terpenic esenciální olej Ravinsara 10 ml

297 Kč

Esenciální olej Ravinsara je získáván ze stromu Kafrovníku lékářského z Madagaskaru parní destilací z listů a větviček. Má antimikrobiální a antiseptické účinky. Je ideální v období chřipek a nachlazení. Kromě toho pomáhá se zahleněním, posiluje imunitu, uklidňuje nervový systém.

Terpenic esenciální olej Tymián linalol BIO 5 ml

297 Kč

Využití esenciálního oleje nalezneme v kosmetických přípravcích, jako náplň do difuzéru nebo jiné vonné produkty. Učinky oleje jsou výrazně antiseptické, a tak důvodu předchází vzniku infekcí či napadení organismu parazity. Jeho pozitivních vlastností se využívá při onemocněních dýchacího ústrojí.

Terpenic esenciální olej Tymián borneol BIO 10 ml

341 Kč

Esenciální olej Tymián borneol obsahuje vysoké množství výtažků z borneolu. Ten je znám především pro své unikátní protizánětlivé účinky. Složky oleje jsou připravovány z rostlin divoce rostoucích marockých tymiánů. Mezi nejvýznamnější vlastnosti těchto výtažků patří podpora imunity a dezinfekce.