Dárek k nákupu od 1500Kč

New Nordic Ear Tone 30tbl.

545 Kč
Skladem (2 ks)

Slyšíte dobře?

Ear Tone je doplněk stravy, který pomáhá udržovat dobrý sluch. Ginkgo biloba přispívá k zachování normálního sluchu. Magnesium pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu elektrolytů v těle.

12

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ear Tone™ obsahuje kombinaci magnesia, které přispívá k přirozené rovnováze elektrolytů v těle a ke snížení únavy a pocitu vyčerpání a výtažků z jinanu dvoulaločného, který pomáhá udržovat normální sluch.

GINKGO BILOBA

Jinan dvoulaločný je jedinečný rostlinný druh bez žijících příbuzných. Pochází z Číny, kde mají některé stromy, rostoucí v chrámových zahradách, více než 1 500 let. Jinan je živou fosilií, která má rozpoznatelné společné znaky s rostlinnými fosiliemi pocházejícími z období před 270 milióny let. Ear Tone obsahuje unikátní kombinaci jinanu (ginkga), extraktu z kůry francouzské přímořské borovice a magnesia. Listy jinanu jsou sbírané, drcené, sušené a extrahované tak, aby prospěšné rostlinné složky zůstaly zachovány. Tím je zaručený vysoký standard kvality.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 1 tabletu denně, zapijte vodou. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Těhotné a kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Není vhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je obal poškozený. Udržujte mimo dosah malých dětí.

SloženíMinerální látka magnesium (oxid hořečnatý), objemové činidlo (mikrokrystalická celulóza, vázaná sodná sůl karboxymetylcelulózy), extrakt z kůry francouzské přímořské borovice (Pinus Pinaster Aiton), výtažky z jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba L.), galgán (Alpinia galanga L.), potahová látka (hydroxypropylmetylcelulóza), protihrudkující látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin).  * Ze zemí mimo EU.

Jedná se o doplkněk stravy.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

new-nordic

PŘÍBĚH NEW NORDIC

New Nordic je švédská společnost s jedinečným know-how v oblasti léčivých rostlin. New Nordic vyvíjí a prodává účinné bylinné doplňky stravy, stejně jako kosmetiku, aby uspokojily specifické potřeby zdraví a krásy. Prodává je pod značkou New Nordic stále většímu počtu lidí po celém světě. New Nordic založil v roce 1990 Karl Kristian Bergman Jensen, jehož snem bylo založit společnost, která by mohla vyvíjet bylinné produkty, které lidem dodají vitalitu a roky. V roce 1992 vstoupil do společnosti Marinus Blåbjerg jako rovnocenný spolumajitel. To byl začátek dlouholetého přátelství a obchodního dobrodružství.

di_webpackshot_hairvolume_90_plushsampoo_dkV New Nordic je naší vášní pomáhat jednotlivcům na celém světě žít lepší a zdravější život vývojem inovativních a účinných doplňků a kosmetiky. Produkty New Nordic získaly mnoho ocenění a uznání od mezinárodních průmyslových organizací. V posledních letech společnost dosáhla postavení lídra kategorie v kategorii „Krása zevnitř“ – rychle rostoucím odvětví po celém světě.

ZE SKANDINÁVIE DO SVĚTA

Rostlinná říše má silné léčivé a vitalitu přinášející schopnosti, které prospívají našemu zdraví a kráse. Všichni se chceme cítit dobře a vypadat mladě. Přelomový přístup společnosti New Nordic spočívá v hledání rostlinných složek, které dokážou vyživovat a aktivovat životní procesy a udržovat nás vitální a krásné, jak stárneme. Myšlenka začala ve Skandinávii, ale brzy se rozšířila po celém světě. Lidé z celé Evropy, Severní Ameriky a Asie jsou přitahováni novou severskou cestou k vitalitě a skandinávským hodnotám společnosti.

Dnes se produkty New Nordic prodávají denně ve více než 50 000 lékárnách, kosmetických obchodech a prodejnách zdraví ve 36 zemích od Číny po Spojené státy a dále. Společnost New Nordic otevřela 12 poboček v jednotlivých zemích a další se plánují. Cílem je poskytovat zákazníkům a maloobchodníkům kvalitní prodejní a poprodejní podporu. New Nordic se stala známou a uznávanou spotřebitelskou značkou. Jeho charakteristický design obalu a logo stříbrného stromu jsou jasnými a konzistentními prvky na všech jeho produktech.