Doprava zdarma od 1200Kč

LEROS - černý čaj Malawský 20 sáčků

69 Kč 3 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Černý čaj z Malawi s plnou nahořklou chutí příjemně osvěžuje tělo i mysl.

Čajovník čínský 100 %

Detailní informace

Detailní popis produktu

POPIS

ČAJ ZE SLUNNÉ AFRIKY
Pravý čaj poskytuje fyzické i psychické povzbuzení, podporuje kognitivní funkce jako je paměť a soustředění a také působí jako antioxidant. Čaj ve Vašem šálku byl vypěstován ve slunné jihovýchodní Africe v Malawi a je ideální ke každodennímu povzbuzení.

PŘÍPRAVA

 1 nálevový sáček přelijeme 1/4 l vařící vody, vyluhujeme 3-5 minut. Čaj je možno dochutit medem a citronem či mlékem.

 CHUŤ A VŮNĚ

Chuť černého čaje se v Evropě těší oblibě již přes 300 let. Za výslednou tmavě hnědou barvu, a nahořklou chuť a aroma čajového nálevu stojí proces fermentace. Chutná horký s citrónem i jako osvěžující ledový čaj v horkých dnech.

UPOZORNĚNÍ

Uchovávejte na suchém místě do 25 °C, chráněn před světlem a cizími pachy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-flowers.f72ae708

V roce 1954 se začal pod hlavičkou státního podniku Léčivé rostliny Zbraslav psát příběh bylinek z české a slovenské přírody. Značka Leros se zrodila v roce 1994 a na jaře roku 2018 se přidala do rodiny Kofola, se kterou výrazně souzní v otázkách blízkosti a úcty k přírodě.

Pěstitelé a sběrači nosí do výkupen Leros ty nejlepší bylinky už více než 60 let a my tak pokračujeme v tradici výroby léčivých čajů a bylinných směsí v té nejvyšší kvalitě. Vzácnou úrodu citlivě skladujeme a zpracováváme tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se v Lerosu zásadně vyhýbáme, a proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Vnímáme obrovskou sílu, která se skrývá v bylinkách. Obdivujeme jejich zázračný klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do čajů a posléze také do lidí, kteří je pijí. Vážíme si léčivých účinků přírody, se kterou jsme neodmyslitelně spjatí, a chceme lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. V nabídce máme nejen chutné nápoje, ale i skutečně plnohodnotná léčiva určená na širokou škálu nemocí a neduhů, posvěcená Státním ústavem pro kontrolu léčiv.