Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

BILEGRIA

BILEGRIA

Společnost Bilegria s.r.o. se inspirovala veřejně známými recepturami lidových léčitelů. Jednou z nich je i Božena Kamenická alias bába radnická, která působila na plzeňsku a rokycansku. Byla uznávaná i mezi lékaři a její léčitelské schopnosti využívaly mnohé známé osobnosti - mezi nimi třeba i mistr Karel Gott. Receptury, které rozdávala byly tedy ověřené mnoha pacienty po dlouhé roky.

Bylo nám líto nechat moudrost bylinkářů a bylinkářek zapadnout pod nános prachu a proto jsme vyrobili sirupy, které jsou nejen chutné, ale také v této hektické době, připravené ihned k užívání. Kdo nerad sladké sirupy, může zkusit bylinné tinktury. Tinktury i sirupy je možné a vhodné doplnit popíjením čajů.

Věříme, že i Vám naše produkty zachutnají a podpoří Vaše zdraví a imunitu.

Výběru odpovídá 15 produktů

BILEGRIA GASTRA sypaný bylinný čaj pro podporu normálního zažívání 50g

109 Kč

GASTRA - bylinný čaj na zažívání s propolisem a arónií dle tradiční receptury lidové léčitelky Boženy Kamenické. Možno kombinovat s bylinným sirupem BILEGRIA GASTRA 200ml.

BILEGRIA INUMA sypaný bylinný čaj pro podporu imunitního systému a obranischopnosti organismu 50g

109 Kč

INUMA - sypaný bylinný čaj pro podporu imunity, vhodný i pro děti od 1 roku. Obsahuje mimo jiné i echinaceu a rakytník. Vhodné doplňovat užíváním sirupu BILEGRINA INUMA  200 ml.

BILEGRIA Lichořeřišnice tinktura 50 ml

119 Kč

Lichořeřišnice, bylinná tinktura 50 ml. Ručně sbíraná, vyrobená z čerstvých květů, zpracovávaná dle receptury lidových léčitelů.

BILEGRIA Duševní pohoda tinktura 50 ml

119 Kč

Pomáhá při stresu, úzkosti, problémy se spánkem. Navozuje vnitřní rovnováhu a uspokojení. Manufakturní výroba dle receptury lidových léčitelů.

BILEGRIA Močové cesty tinktura 50 ml

119 Kč

Ručně sbírané, manufakturně připravované tinktury dle osvědčených receptur lidových léčitelů. Přesvědčí Vás svojí účinností, přírodní produkt bez přidaných chemických látek.

BILEGRIA bylinná tinktura dýchací cesty - nachlazení, kašel 50 ml

119 Kč

Bylinná tinktura na podporu normální funkce dýchací cest, vhodné užít při prvních příznacích nachlazení či kašle. Manufakturně vyrobená dle tradiční receptury lidové léčitelky Boženy Kamenické. 

BILEGRIA FREYA bylinný sypaný čaj pro podporu ženského zdraví a plodnosti 100 g

159 Kč

Bylinný sypaný čaj z devíti bylin na podporu ženského zdraví a plodnosti. Tradiční receptura od lidové léčitelky Boženy Kamenické alias bába Radnická či bába Kamenická. Připravovaný z českých bylin v malé manufaktuře. Doporučujeme kombinovat s bylinným sirupem BILEGRIA FREYA 200 ml

BILEGRIA GASTRA bylinný sirup s propolisem a arónií 200 ml

199 Kč

GASTRA - bylinný sirup na zažívání s propolisem a arónií dle tradiční receptury lidové léčitelky Boženy Kamenické.

BILEGRIA INUMA bylinný sirup na podporu imunity s echinaceou a rakytníkem 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup na podporu imunity obsahující echinaceu a rakytník. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. 

BILEGRIA VENTA bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem. Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. 

BILEGRIA SPIRA bylinný sirup na dýchací cesty s pomeranči 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup na dýchací cesty - vícesložkový - s pomeranči.  Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. Vhodný pro děti od 1 roku.

BILEGRIA MEDEA bylinný sirup pro duševní pohodu s kozlíkem a plicníkem 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup pro podporu duševní pohody a zklidnění. Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. Dle receptury lidové léčitelky Boženy Kamenické z Radnic.

BILEGIRA Urona bylinný sirup na močové cesty s brusinkami 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup na močové cesty, s brusinkami. Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. 

BILEGRIA LUNNA bylinný sirup s levandulí 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup pro spánek, zklidnění, relaxaci. Vyrobeno z vodného extraktu jedenácti bylin, složení vhodné pro ženy, doporučeno užívání v menopauze. 

BILEGRIA FREYA bylinný sirup pro podporu ženského zdraví a plodnosti 200 ml

199 Kč

Bylinný sirup z devíti bylin na podporu ženského zdraví a plodnosti. Tradiční receptura od lidové léčitelky Boženy Kamenické alias bába Radnická či bába Kamenická. Připravovaný z českých bylin v malé manufaktuře. Doporučujeme kombinovat s čajem FREYA - již brzy v prodeji ...