Dárek k nákupu od 1500Kč

Prací papírky 60 Ks - přímořský vánek

485 Kč 8 Kč / 1 ks
Skladem (4 ks)

Prací papírky  

Jediný papírek, jež je skvělou inovativní alternativou k běžnému pracímu prostředku, se během několika vteřin promění v gel, který tvé prádlo dokonale vypere. Prací papírky tak budou skvělým pomocníkem nejen v domácnosti, ale i na cestách. Používání:  Prací papírek stačí vložit pouze do bubnu pračky pod oblečení nebo rozpustit v umyvadle pro ruční praní. Během pár vteřin se papírek promění v gel a zcela se rozpustí, praní vhodné při 20 - 90 °C. Univerzální na všechny barvy oblečení.

Jeden prací papírek váží 3g a je velký přibližně jako vizitka.

03 Snímek obrazovky 2024-01-29 105136 04 02 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prací papírky EcoHaus jsou 100 % biodegradabilní (biologicky rozložitelné). 

Obalový materiál má certifikaci FSC - tato nezisková organizace podporuje ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů. Cílem je chránit lesy na Zemi a minimalizovat nelegální těžbu dřeva.  Decentní vůně lučního kvítí Vás vtáhne do letního horkého dne do uprostřed rozkvetlé louky plné barevných květin.

Stále váháte? Vyzkoušejte testovací  balení 5 ks

a b d c 

Složení: Díky pečlivě vybranému složení obsahují pouze 6 složek, které prádlo účinně vyperou a zároveň ochrání před poškozením. Jedná se o následující přísady:

1. Dodecylsulfát sodný: Tento přípravek je aniontový tenzid a je vysoce účinným činidlem pro čištění. Slouží jako čistič, detergent a může být také použit k zesilování povrchového napětí a jako emulgátor.
2. Dodecylbenzensulfonát sodný: Jedná se o aniontový tenzid, který se často používá jako čistič, detergent, emulgátor a může být také použit jako zesilovač povrchového napětí.
3. 3-(polyoxyethylen) propylheptamethyltrisiloxan: Jedná se o povrchově aktivní látku v kosmetických produktech, jako je šampon, sprchový gel a kondicionér. Používá se také k vylepšení textury, udržování vlhkosti a vytváření lepšího a lesklého vzhledu.
4. Zeolit: Zeolit je minerál, který se často používá jako absorbent, adsorbent a jako činidlo pro čištění.
5. Alkohol cl2-15, ethoxylovaný: Jedná se o alkohol, který je obohacen o polyoxyethylenovou skupinu. Slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění. Je to typ povrchově aktivní látky, která pomáhá rozpouštět tuky a oleje, odstraňovat nečistoty a špínu a usnadňuje odstranění nečistot z povrchu.
6. Isotridekanol, ethoxylovaný: Jedná se o glycerol-alkohol, který je obohacen o polyoxyethylenovou skupinu. Slouží jako účinný detergent a činidlo pro čištění.

Složky podle Nařízení (ES) č. 648/2004:

30 % a více aniontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět nečistoty), 15 % nebo více, avšak méně než 30 % neiontové povrchově aktivní látky (pomáhá rozpouštět tuky a oleje), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % polykarboxyláty (pomáhají udržovat vodu a odstraňovat nečistoty), 5 % nebo více, avšak méně než 15 % zeolity (pomáhají absorbovat nečistoty), parfém, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN

Hexyl cinnamal je syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech. Linalool je přírodní látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně oliv, hrušek a vanilky. Limonen je přírodní terpenová látka, která se nachází v citrusových plodech. Citronellol je přírodní pryskyřice, která se nachází v mnoha druzích rostlin, včetně citronu. Benzyl salicylát je syntetická vonná látka, která se často používá v parfémech a kosmetice. Alpha-isomethyl ionone je syntetická vonná látka, která se používá v parfémech a kosmetických produktech. Coumarin je přírodní vonná látka, která se nachází v mnoha druzích rostlin, například v kůře břízy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Počet pracích dávek: 60
Vůně: Luční kvítí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: