Dárek k nákupu od 1500Kč

Paolo Guatelli Korekční tužka na rty LD500

290 Kč
Skladem (1 ks)

Tužka s extrémní praktičností.

Díky korekční tužce můžete nejen prodloužit výdrž rtěnky, ale i definovat ret i mimo jeho přirozené kontury. Chcete-li prodloužit životnost rtěnky, měla by být použita jako základ pro obrys rtů, pak vyplnit I vnitřek rtů. Může být také použita k vykreslení rtů mimo přirozený obrys. To vytváří bariérový efekt, který zabraňuje rozmazání rtěnky a lesku a naplňuje i malé vrásky kolem úst.

134

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tužka je vyráběna technologií odlévání, která spojuje trvanlivost a barevné vykreslování. Konzistence zajišťuje měkkost při aplikaci a extrémní transparentnost.

  • Obsahuje bio-chelátové stopové prvky, kyselinu hyaluronovou a UV faktory.
  • Vyrobeno v Itálii
  • Dermatologicky testováno

Kosmetika neobsahuje:

  • Silikony
  • parabeny
  • mikroplasty
  • složky živočišného původu.
  • Není testována na zvířatech!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řada Paolo Guatelli  Makeup se zrodila jako syntéza jeho profesionálních a lidských zkušeností ve světě, aby uspokojila vědomé i nevědomé potřeby každého člověka. Vyjádřením našich hodnot je   FILOZOFIE: TVAR – MYSL – DUŠE, která shrnuje hluboké spojení krásy, mysli a duše. Věříme v novou myšlenku krásy: krásu, která si bere zpět svou lidskost a autenticitu, tu, která se skrývá za pohledem, tváří, vráskou, tvarem, nedokonalostí.

TVAR: Každému tvaru dáváme hodnotu tím, že kombinujeme účinnost kosmetiky s účinností skutečné péče o pleť v souladu s jedinečností člověka.

MYSL: Nenabízíme jednoduché make-up produkty, ale skutečná řešení, která mohou zvýšit vaši sebeúctu a sebevědomí a pomohou vám dosáhnout vaší osobní pohody.

DUŠE: prostřednictvím morfopsychomakeupu, který kombinuje morfopsychologická pravidla výkladu obličeje s prováděním technik líčení, dáváme život skutečnému „make-upu duše“, v harmonii s hlubokým bytím člověka, a tím posilujeme jejich skutečnou krásu.

paolo (1)