Dárek k nákupu od 1500Kč

Paolo Guatelli gelové oční linky - EW301

610 Kč
Skladem (1 ks)

Linky odolné i pod vodou

Díky rychleschnoucímu složení obsahující těkavý olej se linky dobře rozmazávají a jsou odolné proti vyblednutí, dokonce i pod vodou. Se štětečkem na lomené oční linky se  snadno nanáší a dosáhne se přesného vzhledu jedním tahem. Obsahuje vitamín A a E, biochelátové stopover prvky, kyselinu hyaluronovou a UV filtry.  Bez parabenů - Mikrobiologicky testováno - Vyrobeno v Itálii.

134

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 DOPORUČENÍ PRO UŽIVATELE

  • Oční linky naneste speciálním profesionálním štětečkem PR750 – Šikmé oční linky a nechte uschnout.
  • Pro dosažení jemnějšího účinku promíchejte oční linky ihned po aplikaci.
  • Skleněnou nádobu nenechávejte otevřenou dlouhou dobu, ale ihned po použití ji uzavřete.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řada Paolo Guatelli  Makeup se zrodila jako syntéza jeho profesionálních a lidských zkušeností ve světě, aby uspokojila vědomé i nevědomé potřeby každého člověka. Vyjádřením našich hodnot je   FILOZOFIE: TVAR – MYSL – DUŠE, která shrnuje hluboké spojení krásy, mysli a duše. Věříme v novou myšlenku krásy: krásu, která si bere zpět svou lidskost a autenticitu, tu, která se skrývá za pohledem, tváří, vráskou, tvarem, nedokonalostí.

TVAR: Každému tvaru dáváme hodnotu tím, že kombinujeme účinnost kosmetiky s účinností skutečné péče o pleť v souladu s jedinečností člověka.

MYSL: Nenabízíme jednoduché make-up produkty, ale skutečná řešení, která mohou zvýšit vaši sebeúctu a sebevědomí a pomohou vám dosáhnout vaší osobní pohody.

DUŠE: prostřednictvím morfopsychomakeupu, který kombinuje morfopsychologická pravidla výkladu obličeje s prováděním technik líčení, dáváme život skutečnému „make-upu duše“, v harmonii s hlubokým bytím člověka, a tím posilujeme jejich skutečnou krásu.

paolo (1)