Dárek k nákupu od 1500Kč

New Nordic Cran Berry 30tbl

530 Kč
Skladem (2 ks)

Močové cesty

Cran Berry™ jsou tablety na bázi jedinečných výtažků ze dvou druhů brusinek – brusinky velkoplodé a brusinky obecné s koncentrovaným a standardizovaným obsahem proantokyanidínov (PAC) v kombinaci s výtažkem z višní a vitamíny. Jedna tableta Cran Berry obsahuje až 36 mg proantokyanidinů, což odpovídá čtvrt až půl litru brusinkové šťávy. Vitamín C přispívá ke správnému fungování imunitního systému a niacin pomáhá udržovat normální stav sliznice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.
 
HODNOTY V DENNÍ DÁVCE 1 tableta %DRHP*
Výtažek z višně obecné (Prunus cerasus L.) 5:1 500 mg -
Výtažek z bobulí brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon L.)
štandardizovaný na 30 % PAC
120 mg -
Výtažek z bobulí brusnice obecné (Vaccinium vitis-idaea L.) 40 mg -
Niacin 16 mg 100
Vitamin B6 1,4 mg 100
Vitamin C 80 mg 100
Extrakt extrakt z pepře (Piper nigrum L.) 2 mg -
*% DRHP - denní referenční hodnota příjmu, „-“ znamená, že DRHP nebyla stanovena    

 

 DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA
Užívejte 1 tabletu denně s jídlem. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Těhotné, kojící ženy a alergici by měli užívání tohoto přípravku konzultovat s lékařem. Nevhodné pro děti do 11 let. Neužívejte, pokud je ochranný obal poškozen. Udržujte mimo dosah malých dětí.

 SLOŽENÍ
Výtažek z višně obecné (Prunus cerasus L.) *, plnidlo (mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy), výtažek z bobulí brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon L.)*, kyselina askorbová*, výtažek z bobulí brusnice obecné (Vaccinium vitis-idaea L.), povrchově aktivní látky (hořečnaté soli rostlinných mastných kyselin, hydroxypropylmetylcelulóza, glycerol), nikotinamid*, protihrudkující látka (oxid křemičitý), pyridoxin hydrochlorid*, extrakt z pepře (Piper nigrum L.).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

new-nordic

PŘÍBĚH NEW NORDIC

New Nordic je švédská společnost s jedinečným know-how v oblasti léčivých rostlin. New Nordic vyvíjí a prodává účinné bylinné doplňky stravy, stejně jako kosmetiku, aby uspokojily specifické potřeby zdraví a krásy. Prodává je pod značkou New Nordic stále většímu počtu lidí po celém světě. New Nordic založil v roce 1990 Karl Kristian Bergman Jensen, jehož snem bylo založit společnost, která by mohla vyvíjet bylinné produkty, které lidem dodají vitalitu a roky. V roce 1992 vstoupil do společnosti Marinus Blåbjerg jako rovnocenný spolumajitel. To byl začátek dlouholetého přátelství a obchodního dobrodružství.

di_webpackshot_hairvolume_90_plushsampoo_dkV New Nordic je naší vášní pomáhat jednotlivcům na celém světě žít lepší a zdravější život vývojem inovativních a účinných doplňků a kosmetiky. Produkty New Nordic získaly mnoho ocenění a uznání od mezinárodních průmyslových organizací. V posledních letech společnost dosáhla postavení lídra kategorie v kategorii „Krása zevnitř“ – rychle rostoucím odvětví po celém světě.

ZE SKANDINÁVIE DO SVĚTA

Rostlinná říše má silné léčivé a vitalitu přinášející schopnosti, které prospívají našemu zdraví a kráse. Všichni se chceme cítit dobře a vypadat mladě. Přelomový přístup společnosti New Nordic spočívá v hledání rostlinných složek, které dokážou vyživovat a aktivovat životní procesy a udržovat nás vitální a krásné, jak stárneme. Myšlenka začala ve Skandinávii, ale brzy se rozšířila po celém světě. Lidé z celé Evropy, Severní Ameriky a Asie jsou přitahováni novou severskou cestou k vitalitě a skandinávským hodnotám společnosti.

Dnes se produkty New Nordic prodávají denně ve více než 50 000 lékárnách, kosmetických obchodech a prodejnách zdraví ve 36 zemích od Číny po Spojené státy a dále. Společnost New Nordic otevřela 12 poboček v jednotlivých zemích a další se plánují. Cílem je poskytovat zákazníkům a maloobchodníkům kvalitní prodejní a poprodejní podporu. New Nordic se stala známou a uznávanou spotřebitelskou značkou. Jeho charakteristický design obalu a logo stříbrného stromu jsou jasnými a konzistentními prvky na všech jeho produktech.