Dárek k nákupu od 1500Kč

Mycomedica - Coprinus 90 kapslí

ZDARMA
coprinus detail s razitkem 2.761696527
660 Kč 7 Kč / 1 ks
Skladem (2 ks)

Coprinus (hnojník obecný, Coprinus comatus) obsahuje vyvážený komplex beta glukanůvitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Najdeme v něm také všechny esenciální aminokyseliny, které člověk potřebuje. Harmonizace cukru v těle.

Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Současná legislativa reguluje uvádění informací o účincích doplňků stravy. Volně dostupné zdroje informací o houbách a bylinách (herbáře apod.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Cévy, srdce, krevní tlak
90 kapslí:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

mycomedica

Mycomedica o vitálních houbách

Síla vitálních hub není objevem moderní vědy. Ve staré Číně ji znali už před tisíci lety. Ani my jsme si vitální houby nevymysleli. Stvořila je příroda před miliony let a jen ona ví, jakou mocnou sílu do nich vložila. My ji jen pokorně objevujeme a předáváme ji dál, to abyste žili déle a zdravěji.

Mycomedica o  produktech

Naší vášní je výroba a prodej produktů z vitálních hub, které máme opravdu rádi. Studium hub je i naším koníčkem, dost jim už také rozumíme. Dodáváme je nejen po celé České republice, ale i do mnoha dalších zemí po celém světě už více než 11 let. Píšeme a přednášíme o nich a pro tisíce posluchačů. Naše produkty používá a doporučuje ve své odborné praxi většina lékařů a terapeutů v Čechách i na Slovensku.

o-vitalnich-houbach-banner-na-sirku-novy-1