Dárek k nákupu od 1500Kč

ViaNubia Coenzym Q10 90 tbl.

569 Kč
Skladem (2 ks)

Coenzym Q10 je důležitý pro fungování celého těla. Přispívá ke správné činnosti srdce a cév, k duševní pohodě a podporuje fyzický výkon.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Coenzym Q10 je esenciální antioxidant, který se přirozeně vyskytuje v našem těle. Jde o látku, která nám zásadně pomáhá získávat energii z potravin. Když ho máme nedostatek, jsme unavení. Je proto vhodné jej pravidelně doplňovat.

Coenzym Q10 působí jako ochrana proti oxidativnímu stresu a volným radikálům. Je nezbytný pro zdravý srdeční rytmus, dýchání, krevní oběh a podporu imunitního systému.


Jak působí:

V souladu s nařízením Komise EU č. 432/2012 jsme povinni uvádět pouze schválená tvrzení týkající se našich produktů. 

 

Doplnění Coenzymu Q10 je obzvlášť užitečné pro jedince, kteří si potřebují zvýšit zásoby této látky v těle. Konkrétně by měli být opatrní jedinci s nedostatečnou fyzickou aktivitou, vystavení stresu, kouření, nadváze nebo obezitě, nebo trpící kardiovaskulárními onemocněními nebo diabetem.

Řimbaba má v lidové medicíně dlouholetou tradici a je ceněna zejména pro své uklidňující účinky, které pomáhají relaxovat tělo a zmírnit migrény. Tato rostlina je také vyhledávána ženami, protože může pomoci uvolnit svaly a zmírnit nepohodlí spojené s menstruačním cyklem nebo s náročným obdobím menopauzy.

Kromě toho obsahuje řimbaba mnoho přírodních sloučenin, jako je například parthenolid, který má protizánětlivé účinky a pomáhá snižovat oxidační stres. Díky svým vlastnostem může řimbaba podporovat zdraví trávicího traktu, zlepšovat metabolismus a detoxikovat tělo, což jsou důležité faktory pro celkové zdraví a pohodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trápí mě
TYP: Ostatní
TYP - POPIS: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ViaNubia.cz recenze - Zbozi.cz

ViaNubia není jen značka, je to především osobní cesta za poznáním blahodárných účinků přírodních látek, nalézání harmonie mezi nimi tak, aby každému z nás pomohly zvládnout náročný životní styl dnešní doby.

Každý pro sebe chceme to nejlepší. A protože nebylo jednoduché najít opravdu účinné výživové doplňky, které by mně vyhovovaly, rozhodla jsem se zrealizovat svoji vizi. Oslovila jsem několik špičkových odborníků ve svém oboru, kteří čerpají z nejnovějších vědeckých poznatků a podložených dat a společně jsme pak v mnoha vlnách konzultovali mé návrhy a požadavky. A tak nyní mohu pod ryze českou značkou ViaNubia nabízet produkty z prvotřídních surovin, které skutečně fungují.

Všechny doplňky stravy jsou navrženy tak, aby co nejvíce využily potenciál pečlivě vybraných přírodních surovin v přesných koncentracích a promyšlených kombinacích a byly nejlépe vstřebatelné. Můžete se spolehnout, že dostáváte doplňky stravy té nejvyšší kvality s mimořádnými účinky a pozitivním vlivem na zdraví.