Doprava zdarma od 1200Kč

Anaé by Ecodis Lufa pod tuhé mýdlo

110 Kč 110 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Tato podložka na tuhé mýdlo je vyrobená zcela z přírodních materiálů a pořádek i parádu vykouzlí na každém umyvadle. Zcela přirozeně absorbuje přebytečnou vodu i zbytky mydlin a když je potřeba, můžete ji použít i místo houbičky k ošplouchnutí umyvadla. Vstřebá přebytečnou vodu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato podložka na tuhé mýdlo je vyrobená zcela z přírodních materiálů a pořádek i parádu vykouzlí na každém umyvadle. Zcela přirozeně absorbuje přebytečnou vodu i zbytky mydlin a když je potřeba, můžete ji použít i místo houbičky k ošplouchnutí umyvadla.

Mokré mýdlo ani občasná sprška kapek ji nemůže rozházet, ale pobyt v neustálém mokru jí nesvědčí. To se z ní rázem stane škarohlíd, který dává nelibost najevo plísní. Aby vám dlouho vydržela, nenechávejte ji rochnit se ve vodě a čas od času ji nechejte proschnout.

Lufu můžete prát v pračce, ideálně při teplotě 40 °C.

Materiál: lufa válcovitá, bavlněné vlákno
Podíl přírodních surovin: 100 %
Materiál balení: Recyklovaný papír, ekologický potisk rostlinným inkoustem
Co s obaly: Obal můžete recyklovat v kontejneru na papír, hodit do bioodpadu nebo ho nechte rozložit na domácím kompostu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
TYP: Ostatní
TYP - POPIS: Ostatní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cropped-logo_ecodis

„Chuť pro inovace, hledání harmonie a spravedlivé rovnováhy ve vztazích s našimi zaměstnanci, našimi dodavateli a našimi zákazníky, pocit naší odpovědnosti vůči planetě a jejím obyvatelům, charakterizují naše volby a naše zásoby. » Didier Le Gars, tvůrce a ředitel Ecodis.

 Čím je ecodis tak skvělé

  • Produkty s přidanou hodnotou. Loga značek firmy Ecodis najdete přilípnutá jen na takových produktech, které opravdu pomáhají měnit svět. Ať už tím, že vám budou sloužit déle než jejich konkurenti, obnovitelnými materiály, snadnou recyklovatelností či skvělou rozložitelností. 
  • Zodpovědností. Práce pro lidi v Ecodisu nekončí prodejem jejich výrobků. Zodpovědně se staví ke všem dopadům, které jako jednotlivci i firma vytváří na životní prostředí. Své produkty proto vyvíjejí s co nejnižší spotřebou zdrojů.
  • CO2 neutralitou. Firma každý rok kalkuluje emise CO2, které svými aktivitami vyprodukuje. Ty posléze kompenzuje skze podporu dobročinných organizací s ekologickým přesahem tak, aby její celkový roční balanc CO2 byl nulový, tedy neutrální. 
  • Zero waste iniciativou. Jednorázové obaly a neobnovitelné materiály nikdy nebyly pro Ecodis tou pravou cestou. Produkty proto balí do materiálů, které se dají snadno recyklovat nebo se v přírodě bez problému rozloží. Zero waste myšlence se dál přibližují také svými multifunkčními produkty z několika základních ingrediencí, které jsou šetrné k přírodě, zdraví a díky jejich širokému využití také k vaší peněžence.

 Snímek obrazovky 2023-03-02 092028Znovupoužitelné obaly

Aby se v Ecodis co nejvíce přiblížili konceptu zero waste, své produkty balí a stáčí do ekologických obalů a znovupoužitelných nádob. I zde tak Ecodis dělá, co může, k vymýcení neudržitelných návyků, které jsme si ve společnosti při nakupování vytvořili.  

Solidaritou k uhlíkové neutralitě

Ecodis podporuje na 30 ekologických a dobročinných projektů po celém světě. Kolem 0,5 % obratu firmy věnují lidem v nedostatku ve Francii nebo dobročinným a ekologickým projektům v zahraničí.

Ve Francii se zapojili například do podpory místních farmářů, kterým pomáhají udržet a obnovit biodiverzitu úrody, stejně tak podporují ekologický způsob zemědělství, který respektuje půdu, přírodu i farmáře. Mimo to poskytují také humanitární pomoc ve formě jídla, oblečení či hygienických potřeb do uprchlických táborů ve Francii.