Doprava zdarma od 1000Kč

Jack and Jill sonický zubní kartáček

Kód: 25115
430 Kč
Položka byla vyprodána…

Představujeme vám naši novou sonickou zubní kartáček s LED lampou! Udělejte si čištění zubů zábavným s unikátní kartáčové hlavou, která rozzáří drobné zoubky. Zubní kartáček se zvukovou technologií každých 30 sekund pulzuje, aby vám připomněla vyčištění dalších částí úst. Vaši prcka nebudou chtít přestat s česáním!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šetrný k čištění zubů dětí a kojenců

  • Dva jedinečné druhy kartáčové hlav
  • Dětský násadec - 1. fáze
  • Koncový kus pro děti - 2. fáze
  • Extrémně měkká vlákna s držadlem vhodným pro malé ruce
  • Zábavný časovač, který kartáč vypne po 2 minutách
  • Kartáček každých 30 sekund pulzuje, aby vám připomněla, že si máte vyčistit jinou část úst
  • Rukojeť a hlava kartáče jsou bez obsahu PVC a BPA
  • Sada obsahuje baterii (1 x baterie AAA)

Jak používat: Před každým použitím kartáč zkontrolujte. Vlákna opláchněte vodou. Na vlákna kartáče naneste malé množství přírodní pasty Jack N'Jill. Jedním stisknutím tlačítka aktivujete LED osvětlení a druhým aktivováním vibrací a 2-minutového časovače. Čistěte si každou část úst 30 sekund, pak přejděte na další, když ucítíte, jak kartáček pulzuje. Zubní kartáček vypnete opětovným stisknutím tlačítka. K čištění kartáče opláchněte hlavu kartáčku vodou a nechte ji uschnout.

Upozornění: Tento výrobek není hračka. Během používání je nutný rodičovský dohled. Držte mimo dosah dětí. Špička kartáče by měla měnit každé 3 měsíce a po infekci. Nebezpečí udušení. Baterii nevkládejte zadní stranou, nenabíjejte ji, nedávejte do blízkosti ohně, nepoužívejte jiné typy baterií. Existuje riziko výbuchu nebo úniku, které představuje riziko poranění osob. Neponořujte do vody.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žena, matka a dítě
Hmotnost: 0.2 kg
TYP: Ostatní
TYP - POPIS: Ostatní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

jack-and-jill

Snímek obrazovky 2023-03-03 123421

Zakladateli australské značky Jack N 'Jill jsou manželé Justin a Rachel, kteří se po narození svého prvního dítěte rozhodli přidat k rodičům na celém světě, kterým záleží na současných problémech s prostředím a na tom, jaké přímé účinky mají na naše děti. Odmítali svého synka vystavovat účinku zbytečných přísad a chemikálií. Z nedostatku možností výběru v rámci ústní hygieny byli frustrovaní.

 Rozhodli se proto vytvořit tu absolutně nejbezpečnější a nejchutnější zubní pastu pro děti. Zubní pasta Jack N 'Jill je pro děti 100% bezpečná - obzvláště s ohledem na to, že děti pastu často polykají, a navíc také obsahuje certifikované organické ingredience. Společnost EWG označila zubní pasty Jack N'Jill za nejbezpečnější dětské zubní pasty, neobsahující žádné chemikálie.

Kromě zubní pasty Justin a Rachel navrhli a vyrobili první dětské zubní kartáčky z kukuřičného škrobu, řadu silikonových kartáčků pro péči od prvního zoubku, které jsou vyrobeny z lékařského a potravinářského silikonu, pohárky z bambusových a rýžových plev a pytlík ze 100% přírodní bavlny. Balení produktů jsou navržena tak, aby byla minimalistická, recyklovatelná a bez obsahu BPA.