Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

Aromaterapie

Řadit podle
Stránkování

Výběru odpovídá 124 produktů

Terpenic esenciální olej Vetiver 5 ml

229 Kč

Vůně esenciálního oleje Vetiver má uvolňující účinky. Příjemné aroma rovněž dokáže navodit dobrou náladu. Napomáhá při zvýšené míře stresu a při pocitech úzkosti nebo vyčerpání. Využít je ho možné i při projevech nespavosti. Jeho blahodárné účinky taktéž napomáhájí při bolestech svalů a artritidě.

Terpenic esenciální olej Tymián thymol BIO 5 ml

254 Kč

Esenciální olej Tymián thymol má především protiinfekční účinky. Tyto látky působí v boji proti rozličným druhům patogenů. Vlastností tohoto esenciálního oleje se pak využívá k potlačení infekcí nejrůznějšího typu. Ať již jde o dermální infekce, střevní infekce či postižení dýchacího ústrojí.

Terpenic esenciální olej Tymián linalol BIO 5 ml

297 Kč

Využití esenciálního oleje nalezneme v kosmetických přípravcích, jako náplň do difuzéru nebo jiné vonné produkty. Učinky oleje jsou výrazně antiseptické, a tak důvodu předchází vzniku infekcí či napadení organismu parazity. Jeho pozitivních vlastností se využívá při onemocněních dýchacího ústrojí.

Terpenic esenciální olej Tymián borneol BIO 10 ml

341 Kč

Esenciální olej Tymián borneol obsahuje vysoké množství výtažků z borneolu. Ten je znám především pro své unikátní protizánětlivé účinky. Složky oleje jsou připravovány z rostlin divoce rostoucích marockých tymiánů. Mezi nejvýznamnější vlastnosti těchto výtažků patří podpora imunity a dezinfekce.

Terpenic esenciální olej Tea tree BIO 10 ml

218 Kč

Tea tree neboli čajovník je rostlinou známou pro své blahodárné účinky. Mezi ně se řadí zejména dezinfekční účinek čajovníku (tea tree). Lze ho rovněž využít k posílení imunitního systému. Další oblastí, kde je možno jeho vlastností využít je vytvoření deodorantu, který dezinfikuje i skvěle voní.

Terpenic esenciální olej Ravinsara 10 ml

297 Kč

Esenciální olej Ravinsara je získáván ze stromu Kafrovníku lékářského z Madagaskaru parní destilací z listů a větviček. Má antimikrobiální a antiseptické účinky. Je ideální v období chřipek a nachlazení. Kromě toho pomáhá se zahleněním, posiluje imunitu, uklidňuje nervový systém.

Terpenic esenciální olej Levandule širokolistá BIO 10 ml

239 Kč

Tento esenciální olej disponuje silnými antimikrobiálními a dezinfekčními účinky, které jsou účinné v boji proti bakteriím, virům a houbám. Účinné látky obsažené v tomto oleji podporují vykašlávání a napomáhají při léčbě rýmy. Zlepšuje imunitní systém a má prokazatelné účinky při tlumení bolesti.

Terpenic esenciální olej Lavandin BIO 10 ml

175 Kč

Esenciální olej vhodný k inhalaci, masážím, nebo například k přípravě parfémů. Aroma Lavandinu je využíváno při přípravě nejrozličnějších éterických olejů. Esenciální olej Lavandin je využíván obdobně jako oleje z levandule. Neboť výtážky z těchto rostlin mají podobné blahodárné účinky i vůni.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus radiata BIO 10 ml

225 Kč

Esenciální olej Eukalyptus radiata především pomáhá při zahlenění spjených s nachlazením. Uvolňuje dutiny a přispívá k vykašlání hlenu. Má pozitivní vliv na funkci dýchací soustavy a rovněž má antibakteriální účinky. Jeho použití je ideální v kombinaci s difuzerem, ale je vhodný i k přípravě mastí.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus mentolový 10 ml

134 Kč

Jedná se o esenciální olej z eukalyptu zdokonalený o složku menotlové vůně, která kombinaci olejů zjemňuje a přináší ještě příjemněší čichový vněm. Díky této složce má esenciální olej výrazný zklidňující efekt. Aroma tohoto oleje především doceníte při inhalaci. Účinně bojuje s bakteriemi a viry.

Terpenic esenciální olej Eukalyptus globulus BIO 10 ml

177 Kč

Jednou z předností esenciálního oleje z eukalyptu je jeho výrazná svěží vůně. Najde využití především v období chřipek a nachlazení. Mezi charakteristické rysy vůně tohoto oleje patří patrný nádech mentolu a karafiátu. Látky obsažené v esenciálním oleji mají pozitivní účinky na zdraví(fytoterapie).

Terpenic esenciální olej Eukalyptus citronový BIO 10 ml

139 Kč

Esenciální olej Eukalyptus citronový lze od jiných známých eukalyptů odlišit lehce. Zejména díky jeho výrazné vůni podobnou vůni citronů. Eukalyptus citronový je především znám pro své antimikrobiálními účinky. Pomáhá především v boji proti infekcím všeho druhu. Je také užitečný při hojení ran.

TAOASIS směs éterických olejů Zimní sen, baldini 10 ml

250 Kč

Směs éterických olejů zpříjemní svou hřejivou vůní chladné zimní večery. Potěší vás sladkou vůní zralého pomeranče s lehkými kořeněnými tóny skořice a koriandru. Směs éterických olejů Baldini Zimní sen zpříjemní svou hřejivou vůní chladné zimní večery. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS Směs éterických olejů Zimní pohádka 10 ml

250 Kč

Svěží spojení pomeranče a mandarinky doplněné hřejivým polibkem skořice vám pomůže doma vytvořit kouzelnou zimní atmosféru a navíc působí antidepresivně. Směs éterických olejů Taoasis Zimní pohádka má velmi příjemnou citrusovou vůni, ze které je cítit především pomeranč. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS Směs éterických olejů Vůně štěstí 10 ml

250 Kč

Kombinace sladké klementinky, dřevitého santalu a štiplavého zázvoru uvolňuje napětí, podporuje zklidnění a relaxaci a vykouzlí harmonickou atmosféru. Přepadly vás chmury a nemáte do ničeho chuť? Náladu vám rozzáří třeba směs éterických olejů Vůně štěstí od Taosis. Vhodné rovněž pro vegany.

Taoasis směs éterických olejů Voňavá škola, Baldini 10 ml

178 Kč

Směs éterických olejů Voňavá škola v sobě spojuje esenciální oleje pro lepší koncentraci. Osvěžující nahořklá vůně citrusových plodů doplněna o zklidňující levanduli zvyšuje bdělost.

Taoasis směs éterických olejů Vital, Baldini 10 ml

248 Kč

Směs éterických olejů Vital povzbuzuje svou svěží vůní s tóny ovoce, podporuje dobrou náladu a vitalitu celého těla. Povzbudí a podpoří pohodu těla i mysli.

TAOASIS Směs éterických olejů Teplo domova 10 ml

250 Kč

Směs éterických olejů potěší díky hřejivé ovocné vůni pomeranče s tóny skořice a anýzu. Díky tomu je vůně skvělá pro dlouhé chladné podzimní a zimní večery. Směs éterických olejů Teplo domova Taoasis vás potěší díky hřejivé ovocné vůni s tóny koření. Vhodné rovněž pro vegany.

Taoasis směs éterických olejů Sladké spaní, Baldini 10 ml

178 Kč

Směs éterických olejů v alkoholu Sladké spaní přináší sladkou hřejivou vůni, která vás příjemně naladí k odpočinku. Hodí se do ložnice i dětského pokoje.

TAOASIS Směs éterických olejů Radost, bio baldini 5 ml

130 Kč

Směs éterických olejů vás potěší svěží vůní ovoce, zahřeje na duši a zlepší vám náladu. Tóny citrusových plodů zahřejí tělo i mysl. Směs éterických olejů Baldini Radost Taoasis vás potěší svěží vůní ovoce, zahřeje na duši a zlepší vám náladu. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS Směs éterických olejů Jóga, baldini 10 ml

250 Kč

Směs éterických olejů má čistou osvěžující vůni s tóny dřeva a citrusových plodů. Je skvělým společníkem pro zklidnění mysli a celkově k mentálnímu odpočinku. Směs éterických olejů Baldini Jóga Taoasis má čistou osvěžující vůni s tóny dřeva a citrusových plodů. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS Směs éterických olejů Jako z pohádky 10 ml

250 Kč

Sladká vůně mandarinky a vanilky doplněná hořkým kakaem vám doma pomůže vytvořit uvolněnou atmosféru nejen během zimy. Díky této kompozici se uvolníte a vychutnáte si zasloužený odpočinek. Směs éterických olejů Taoasis Jako z pohádky v sobě spojuje sladké nezapomenutelné citrusové tóny mandarinky.

TAOASIS směs éterických olejů Dobrý spánek 10 ml

250 Kč

Směs éterických olejů v alkoholu má zklidňující a harmonizační účinky. Sladká hřejivá vůně levandule a pomeranče příjemně naladí, uklidní a pomůže snadněji usnout. Směs éterických olejů v alkoholu Dobrý spánek Taoasis má skvělé zklidňující a harmonizační účinky. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS Směs éterických olejů Dobrá nálada po celý den 10 ml

250 Kč

Šťavnatý grep, limetka a litsea cubeba mají antidepresivní účinky, dodají vám novou energii i dobrou náladu. Kromě toho posilují psychickou odolnost. Spojení šťavnatých citrusů ve směsi éterických olejů Dobrá nálada po celý den od Taoasis vás příjemně osvěží a dobije vás novou energií a optimismem.

TAOASIS Směs éterických olejů Cítím se dobře 10 ml

250 Kč

Spojení osvěžující litsea cubeba a sladkého pomeranče osvěží vzduch a pomůže vám získat novou energii. Pomáhá zmírňovat otoky nohou a bolesti svalů i kloubů. Směs éterických olejů Taoasis Cítím se dobře je spojením osvěžujících tónů litsea cubeba a sladkého pomeranče. Vhodné rovněž pro vegany.

Taoasis Skořice, Bio Demeter, Baldini 5 ml

279 Kč

Intenzivní teplá vůně skořice vám připomene Vánoce a navodí poklidnou a harmonickou atmosféru. Je ideální do chladných podzimních či zimních dnů.

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ VŮNĚ LESA, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje kvalitní směs éterických olejů z jehličnanů. Jehličnany jsou v aromaterapii využívány jako desinfekční a čisticí esence.   

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ ŠTĚSTÍ, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje kvalitní směs éterických olejů z citrusů, zázvoru a vzácného santalového dřeva, která napomáhá nastolit pocit uvolnění a relaxace. 

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ RADOST, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje kvalitní směs éterických olejů z citrusů. Citrusy se vyznačují povzbuzujícími a čisticími účinky, přispívají k podpoření kreativní mysli.   

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ POVZBUZENÍ, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje kvalitní směs éterických olejů ze šťavnatých citrusů a citronové trávy. Díky aromaterapeutickým účinkům citrusů přispívá k povzbuzení mysli a kreativních schopností.  

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ ODPOČINEK, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje kvalitní směs éterických olejů levandule, pomeranče a benzoe. Přispívá k navození celkového klidu a k meditativnímu naladění. 

TAOASIS POKOJOVÝ SPREJ MOŘSKÝ VÁNEK, BIO DEMETER 50 ML

239 Kč

Pokojový sprej obsahuje směs éterických vůni díky kombinaci tónů borovice, palmarosy a citronu. Je to energetický, jiskřivý aromaterapeutický mix, který vám pomůže „dobít baterky“, když se cítíte unavení.

Taoasis Hřebíček, Bio 10 ml

259 Kč

Jemně nasládlý kořeněný hřebíček vám pomůže se uvolnit při stresu a vyčerpání, uvolní ztuhlé svaly i křeče a je výborný při bolestech zubů.

TAOASIS Éterický olej šalvěj, bio demeter 5 ml

200 Kč

Šalvěj výborně pečuje o mastnou či problematickou pleť i vlasy s lupy. Pomáhá podporovat soustředění a paměť a působí antidepresivně. Éterický olej ze šalvěje Taoasis má svou typickou bylinkovou vůni, která je mírně hořká a můžete v ní hledat tóny kafru. Vhodné rovněž pro vegany.

TAOASIS éterický olej růže v jojobovém oleji, bio 10 ml

330 Kč

Růže v jojobě je výborná na nejrůznější potíže ženské hormonální sféry. Působí proti bolestem hlavy, má antidepresivní a sedativní účinky a pečuje o suchou či zralou pleť. Růžový éterický olej v základu z jojobového oleje Taoasis se na pleť bezvadně nanáší a bude ji rozmazlovat. Vhodné pro vegany.

TAOASIS Éterický olej limetka, bio demeter 10 ml

250 Kč

Svěží nakyslá vůně limetkového éterického oleje povzbudí vaši mysl, dodá novou energii a zažene únavu na ústup. Svěží nakyslá vůně limetkového éterického oleje Taoasis povzbudí vaši mysl, dodá novou energii a zažene únavu na ústup. Má výrazné antiseptické účinky. Vhodné rovněž pro vegany.


Aromaterapie

Proč nakupovat u nás


Při objednávce nad 2000 Kč - doprava zdarma.

Skladujeme všechny produkty ve stejných podmínkách jako léky.

Máte zdravotní problém a nejste si jisti výběrem produktu? Náš odborný personál - farmaceuti - Vám ochotně poradí.

Vybíráme produkty, které nejprve odzkoušíme na vlastní kůži.

Ekologie nám není cizí - balíme zboží do použitých nebo recyklovaných obalových materiálů.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás