FARFALLA DEO ROLL-ON MEN 50 ML Zobrazit větší

FARFALLA DEO ROLL-ON MEN 50 ML

320,00 Kč s DPH

Nový produkt

Farfalla Roll-on deodorant Men se šalvějí spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu a zároveň díky složení bohatému na rostlinné látky pečuje o namáhanou jemnou pokožku podpaží, vyživuje ji a zjemňuje.

Více informací

+

Parametry

Objem50ml
Určenípánské
Účinnostproti pocení
Požadované vlastnostipřírodní

Více informací

Roll-on deodorant Farfalla Men nejenom spolehlivě eliminuje vznik tělesného zápachu, ale také pečuje o namáhanou jemnou pokožku podpaží. Složení bohaté na množství rostlinných výtažků a olejů pleť skvěle vyživuje, zjemňuje ji a současně mírní případná podráždění.

Krémový kuličkový deodorat pečuje o potřeby mužské pokožky díky obsahu rostlinných vod z granátového jablka, hroznového vína, Aloe vera a také citrusových plodů. Ty pokožku zjemňují, zklidňují a eliminují případné podráždění. Esenciální olej ze šalvěje společně s dalšími působí přirozenou cestou antibakteriálně, čímž spolehlivě eliminují vznik tělesného zápachu a současně mírní nadměrné pocení. Kombinace rostlinných látek pokožku podpaží zjemňuje, zklidňuje podráždění, například po holení, a zároveň vás svou kořeněnou vůní osvěží.

Použití: Malé množství krémového deodorantu aplikujte na pokožku podpaží, nejlépe ihned po koupeli, a nechte vstřebat.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!