Doprava zdarma od 1000Kč

ROZVONĚNO - Dárkový balíček HODNĚ ŠTĚSTÍ

Tip
1 hodnocení
Značka: ROZVONĚNO
515 Kč
Skladem (1 ks)

Pro Vaši milovanou manželku, maminku, přítelkyni i kamarádku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárkové balení Hodně štěstí obsahuje dvě přírodní svíčky. Hodí se k narozeninám, svátku, promoci a k dalším příležitostem jako originální dárek pro ženu.

 

Dárkový balíček obsahuje:

1x přírodní svíčka Hodně štěstí s rozmarýnem a levandulí,

1x přírodní svíčka Jedinečná s geránií a palmovou růží.

 

Každá svíčka vydrží hořet až 25 hodin. Objem: 130 ml. 

Přírodní vosky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou biologicky odbouratelné, neobsahují živočišné produkty a délka hoření je až o 50 % delší než u běžných parafínových vosků.

Pro svíčky využíváme již použité skleničky a při výrobě se snažíme omezovat množství odpadu na minimum. Všechen materiál vybíráme s ohledem na udržitelnost přírody.

 

 

Svíčka Jedinečná je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji - geránií a palmovou růží.

 intenzita_vune_01_stredne

Složení: kokosový vosk, sójový vosk, Pelargonium Graveolens Oil, Cymbopogon Martini Oil, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Citral*, Limonene*.

* = přirozená součást přírodních esenciálních olejů; může vyvolat alergickou reakci

 

 

Svíčka Hodně štěstí je vyrobena z kombinace přírodních vosků - kokosového a sójového - a je ovoněná 100% přírodními éterickými oleji - rozmarýnem a levandulí.

 intenzita_vune_01_vyrazne

Složení: kokosový vosk, sójový vosk, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Coumarin*.

* = přirozená součást přírodních esenciálních olejů; může vyvolat alergickou reakci

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Náš příběh

Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se nadchli do vyrábění produktů v souladu s přírodou. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, na které používáme pouze ekologické prostředky. Díky touze tvořit a rozdávat radost z přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ přírodou. Zároveň myslíme na celou cestu našich produktů a děláme vše pro to, aby výrobek od samého počátku přes distribuci po likvidaci co nejméně zatěžoval naši Zemi.

 Co děláme? Zaměřujeme se především na svíčky ze 100% přírodních vosků; kokosového a sójového. Svíčky obohacujeme přírodními éterickými oleji a některé i květy levandule z našeho políčka.

Přírodní vosky:

  • neobsahují žádné škodlivé látky,
  • jsou biologicky odbouratelné,
  • neobsahují živočišné produkty,
  • hoří až o 50 % déle než běžné parafínové vosky.

Levanduli, kterou si sami pěstujeme, využíváme k tvorbě a inspiraci. Naše květy levandule najdete například ve svíčce V říši snů.

Bytové vůně (osvěžovače vzduchu a éterické oleje) jsou vyráběné opět pouze z přírodních surovin. Vůně pochází vždy ze 100% přírodních éterických olejů.

V naší nabídce najdete také svíčky ze včelího vosku. Včelí vosk odebíráme pouze od českých včelařů. Dále nabízíme různé doplňky, které vždy vybíráme s ohledem na udržitelnost. 

 

Kroky k udržitelnosti

Při výrobě a distribuci omezujeme množství odpadu na minimumEtikety jsou vyrobeny z organického odpadu z ječmene, z recyklátu z modrých kontejnerů a celulózy vyrobené za pomoci elektřiny z plně obnovitelných zdrojů. Zároveň lze etikety odmočit, takže je možné skleničky krásně očistit a znovu použít. Svíčky obsahují čistě bavlněný knot bez syntetických vláken. Skleničky plníme opakovaně produkty balíme do již použitých obalových materiálů.