Radico Práškový šampon BIO (100 g) - Ritha Zobrazit větší

Radico Práškový šampon BIO (100 g) - Ritha

165,00 Kč s DPH

skladem

Nový produkt

Prášek z Rithy je už po staletí využíván ženami po celém světě jako přírodní šampon. Pravidelné používání podporuje růst vlasů, dodává objem a zlepšuje přirozenou vlasovou strukturu. Pro svou jemnost je Ritha vhodná ke každodennímu používání.

Více informací

+

Parametry

SloženíBIO
Objem100 g
Druh vlasůpro všechny typy vlasů
Konzistencesypká

Více informací

Šampon a kúra v jednom

Ritha je strom z rodu Mýdelníků. Jejími plody jsou tedy mýdlové ořechy. Ty mají přirozeně mycí a čistící účinky, proto se využívají i jako prací a mycí prostředky. 

Použití jako šampon

Smíchejte přibližně 2-3 (podle délky a hustoty vlasů; na vlasy délky po bradu bohatě stačí vrchovatá jedna lžíce) polévkové lžíce prášku s teplou vodou v hladkou pastu. Vlasy umyjte vodou, jak jste zvyklí u běžného mytí. Pastu následně  naneste na pokožku hlavy i po celé délce vlasů, vmasírujte jako šampon a nechte působit. Pokud necháte bylinky působit déle, účinek šamponu se zesílí, ale účinkuje stejně dobře i v případě, že ho smyjete téměř okamžitě, jak jste zvyklí u jiných šamponů. Pak už stačí důkladně vymýt vodou, dokud nebude odtékající voda čirá (jde o rostliny, takže trochu barví. :-)) Rithu můžete skvěle kombinovat i s kondicionérem Amlou.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!