Doprava zdarma od 1000Kč

Paolo Guatelli Řasenka pro objem - FL301

Kód: 38
600 Kč
Skladem (2 ks)

Objem a natočení!

Dokonalá rovnováha výrobku a aplikátoru vytváří úžasné řasy. Textura je lesklá a krémová, výsledek je optimalizován díky asymetrickému a polymernímu dvojitému efektu: na jedné straně řasy natočí, na druhé straně dodá objem. Obsahuje bio-chelátové stopové prvky, kyselinu hyaluronovou a UV faktory.

1234

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

  • nejprve použijte prohnutou stranu kartáčku, kde jsou různě dlouhé štětinky
  • pro finální úpravu použijte stranu se stejně dlouhými štětinkami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Řasenky a séra
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 15 ml
Druh: Objem a natočení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Řada Paolo Guatelli  Makeup se zrodila jako syntéza jeho profesionálních a lidských zkušeností ve světě, aby uspokojila vědomé i nevědomé potřeby každého člověka. Vyjádřením našich hodnot je   FILOZOFIE: TVAR – MYSL – DUŠE, která shrnuje hluboké spojení krásy, mysli a duše. Věříme v novou myšlenku krásy: krásu, která si bere zpět svou lidskost a autenticitu, tu, která se skrývá za pohledem, tváří, vráskou, tvarem, nedokonalostí.

TVAR: Každému tvaru dáváme hodnotu tím, že kombinujeme účinnost kosmetiky s účinností skutečné péče o pleť v souladu s jedinečností člověka.

MYSL: Nenabízíme jednoduché make-up produkty, ale skutečná řešení, která mohou zvýšit vaši sebeúctu a sebevědomí a pomohou vám dosáhnout vaší osobní pohody.

DUŠE: prostřednictvím morfopsychomakeupu, který kombinuje morfopsychologická pravidla výkladu obličeje s prováděním technik líčení, dáváme život skutečnému „make-upu duše“, v harmonii s hlubokým bytím člověka, a tím posilujeme jejich skutečnou krásu.

paolo (1)