Doprava zdarma od 1000Kč

RESCUE GUMMIES pomeranč 60 ks - Bachovy esence

Neohodnoceno
Značka: nelsons
380 Kč
Skladem (1 ks)

 RESCUE Gummies obsahuje originální Rescue směs ve formě gumových pastilek s pomerančovou příchutí. Vhodné pro všechny věkové kategorie a děti od 3 let.

veg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nelsons Bachovy esence – Rescue Gummies Želatinové pastilky 100 g / 60ks

Rescue Remedy využívá sílu pěti květových výtažků. Želatinové žvýkací pastilky v praktickém balení s příchutí pomeranče díky jedinečné kombinaci květů zbavují stresu a navozují pocit klidu a vnitřní rovnováhy. Pastilky jsou vhodné ve chvílích nadměrného nervového vypětí, paniky, strachu či panických úzkostí ale i při řízení vozidla či každodenních starostech.

5 květin vybraných Dr. Bachem do jeho receptury Rescue

Těchto pět květových esencí vybral Dr. Bach speciálně s ohledem na pět běžných negativních stavů mysli, které řada lidí denně zažívá v rámci svého hektického a rušného života.

  • Rock Rose - Deváterník penízkovitý: K překonání strachu a dodání odvahy.
  • Clematis - Bílá lesní réva: Když se cítíte mimo, vytáhněte hlavu z oblaků a vychutnejte si krásu světa kolem sebe.
  • Cherry Plum - Slíva třešňová: K udržení klidné mysli a schopnosti racionálně myslet a jednat.
  • Impatiens - Netýkavka žlázonosná: Na trpělivost a menší zbrklost v myšlení a jednání.
  • Star of Bethlehem - Snědek okoličnatý: K integrací šoků ze špatných zkušeností. Pomáhá vyrovnat emoce a zvládnout situaci.

Co jsou Bachovy esence?

Bachovy esence nebo-li Bachovky se připravují z květů rozličných planě rostoucích rostlin nebo stromů.

Doktor Bach věřil, že každá rostlina má svoji energii či vibraci, která působí na naše emoce a dokáže je harmonizovat. Tím nás stabilizují, zklidňují, uvolňují a pomáhají nám dosáhnout emoční rovnováhy.

Dr. Bach byl přesvědčený, že naše emocionální nerovnováha nám způsobuje různé nemoci. A pokud budeme žít s našimi emocemi v harmonii, vyrovná se naše tělo jednodušeji i s fyzickými potížemi.

Bachova terapie se skládá z 38 květových esencí, 39. esence je Krizová esence, která je kombinací 5 Bachových esencí.

Pro koho jsou Bachovy esence vhodné?

Odpověď zní: úplně pro všechny. A to včetně těhotných i kojících žen, dětí nebo zvířat. Vhodné jsou také pro diabetiky, vegetariány, vegany či osoby s intolerancí na lepek nebo laktózu.

Jediným omezením může být, pokud jste z jakéhokoliv důvodu citliví byť i jen na stopové množství alkoholu. I to se však dá řešit: kapky lze nakapat do 50ti stupňového čaje nebo vody, kdy dojde k odpaření alkoholu, ale Bachovky si ponechají svojí energii a účinnost. Případně můžete zvolit některou variantu Bachovek úplně bez alkoholu.

Jak se Bachovy esence používají?

  • Bachovky tak lze využít jak pro okamžitou a „krátkodobou“ pomoc, tak i dlouhodobě.
  • Pomocí kapátka si nakapeme několik kapek buď přímo do úst nebo do sklenice s vodou, a to několikrát denně.

Složení

Glukóza, cukr, pektin, kyselina citrónová, potravinářské barvivo (paprika a karotka), přírodní pomerančové aroma, triglyceridy, karnaubský vosk, Extrakt z devaterníku penízkovitého, Extrakt z plaménku plotního, Extrakt z netýkavky žláznaté, Extrakt ze slívy třešňové, Extrakt ze snědku okoličného.

Použití

1 želatinová pastilka 6x denně nebo dle potřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Psychika
Obsah: 60 ks
Příchuť: Pomeranč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

nelsons

ORIGINÁLNÍ BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE jsou vyráběné anglickou homeopatickou firmou Nelsons, se kterou už Dr. Bach za svého života spolupracoval a zásoboval ji svými mateřskými tinkturami. Firma Nelsons, která vlastní oficiální licenci na plnění a distribuování mateřských tinktur Originálních květových esencí Dr. Bacha, vyrábí ročně miliony lahviček, které se vyvážejí dál do více než 70 zemí světa. 

Nelsons se pyšní více jak 160letou historií.