FARFALLA PĚNOVÉ TUŽIDLO PRO PEVNOST, OBJEM A LESK 150 ML Zobrazit větší

FARFALLA PĚNOVÉ TUŽIDLO PRO PEVNOST, OBJEM A LESK 150 ML

298,00 Kč s DPH

7612534050692

Nový produkt

Pěnové stylingové tužidlo pomůže vytvořit a zafixovat účes. Dodá vlasům pevnost, zdravý lesk a větší objem. Obsažené rostlinné výtažky pečují o výživu vlasů po celé jejich délce.
Bez syntetické parfemace
Bez parabenů
Bez silikonů

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)150 ml
Určenídámské
Druh vlasůvšechny typy vlasů
Požadované vlastnostiPřírodní

Více informací

Pěnové stylingové tužidlo Farfalla vám pomůže vytvořit a zafixovat účes. Kromě toho dodá vlasům pevnost, zdravý lesk a větší objem od kořínků. Rostlinné výtažky pečují o výživu a hydrataci vlasů po celé jejich délce. Tužidlo neobsahuje silikony, umělé vůně, barviva či konzervanty.

fixační a zpevňující efekt tužidla se přirozeně postará obsažené pivo. Kromě toho, že vlasy lehce natuží, bez toho, aby je nepřirozeně slepilo a zatížilo, zvýrazňuje také přirozenou barvu vlasu a jeho chmelová složka se stará o výživu vlasu. Extrakt z Aloe vera vlasům dodává potřebnou hydrataci, zatímco výtažek z granátového jablka regeneruje narušenou strukturu vlasu a zaceluje roztřepené vlasové konečky. Díky tomu jsou vlasy hladší a lesklejší. Dále obsažený pšeničný protein pomáhá uzamykat potřebnou vlhkost pod povrchem vlasu, vlas zesiluje a chrání jej před poškozením při následné úpravě horkým vzduchem.

Použití: Aplikujte do délek umytých a ručníkem vysušených vlasů a poté nejlépe vyfoukejte fénem a upravte podle zvyku.