Maska pleťová pro mastnou pleť zelený jíl 100 g ARGILETZ Zobrazit větší

ARGILETZ maska pleťová pro mastnou pleť zelený jíl 100 g

122,00 Kč s DPH

943 512

Nový produkt

Maska pleťová pro mastnou pleť zelený jíl 100 g ARGILETZ

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)100 ml
Určenídámské
Typ pletivšechny typy pleti
Druhjíl
Účinnekčisticí
Hmotnost100 g

Více informací

Pleťová maska ze zeleného jílu, vhodná pro mastnou pleť. Vhodná i pro tu nejcitlivější, reaktivní pokožku. Zvláčňuje ji a vrací jas.

Zelenému jílu se kvůli jeho původu jinak říká také francouzský. Má silné detoxikační a čisticí účinky, ale zároveň působí velmi jemně a pokožku nedráždí. Efektivně čistí ucpané póry a odstraňuje "černé tečky" a také přebytečnou mastnotu. Je tedy vhodným pomocníkem hlavně pro mastnou pleť, kterou pomáhá normalizovat. Při smývání také provádí jemný peeling - jeho drobné částečky mají abrazivní účinek, odstraňují odumřelé zašedlé kožní buňky a odhalí krásně hladkou, rozzářenou pleť, připravenou na další péči.

Maska pokožku prokrvuje a při pravidelném používání pomáhá také oddalovat proces stárnutí. Zlepšuje také stav problematické pokožky, kterou trápí ekzémy či akné. Jíl stačí smíchat s vodou na potřebnou hustotu. Můžete ho také smíchat s vybranou květovou vodou nebo v případě sušší pleti s kvalitním rostlinným olejem. Masku je také vhodné v průběhu zasychání na pleti neustále zvlhčovat.