MOSSA MINERÁLNÍ OPALOVACÍ KRÉM SPF 20, NATURAL SUN 100 ML Zobrazit větší

MOSSA MINERÁLNÍ OPALOVACÍ KRÉM SPF 20, NATURAL SUN 100 ML

339,00 Kč s DPH

4751009820781

Nový produkt

MOSSA MINERÁLNÍ OPALOVACÍ KRÉM SPF 20, NATURAL SUN 100 ML

Opalovací krém s minerálními filtry, obohacený rakytníkem. Vaši pleť nejen ochrání před sluncem, ale také rozjasní a rozzáří. Pro denní použití

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)100ml
Určeníunisex
Požadované vlastnostiRozjasňující
UV faktorSPF 20

Více informací

MOSSA MINERÁLNÍ OPALOVACÍ KRÉM SPF 20, NATURAL SUN 100 ML

Minerální opalovací krém  SPF 20 Mossa s rakytníkem je bohatý na beta-karoten, omega mastné kyseliny, vitamíny a antioxidanty. Minerální filtr poskytuje  ochranu proti škodlivému UV záření a díky hedvábné textuře je aplikace snadná. Krém je ekologicky šetrný a vhodný pro celou rodinu.
 
Obsažený rakytník je plný vitamínů E, F, P, K, A, B a hlavně vitamínu C. Jeho výrazná barva je způsobena vysokým obsahem karotenoidů. Má regenerační a zklidňující účinky. Beta-karoten je znám schopností podpořit opálení pokožky. V kosmetice slouží jako ochrana před předčasnou tvorbou vrásek a jako barvivo.
 
Opalovací krém má certifikát Ecocert Cosmos Natural.
 
Certifikovaná značka MOSSA využívá ve svých produktech vysoký podíl extraktů a olejů ze severského bobulového ovoce. Značka MOSSA se snaží redukovat svou ekologickou stopu používáním recyklovatelných obalů. Vyhýbají se použití konzervantů, syntetických vůní a umělých barviv. Řídí se filozofií "žádná krutost na planetě nebo na zvířatech".
 

 

Použití: Naneste na celé tělo. Po pobytu ve vodě opakujte.