ETAMINE DU LYS PRACÍ GEL LEVANDULE 1 L Zobrazit větší

ETAMINE DU LYS PRACÍ GEL LEVANDULE 1 L

195,00 Kč s DPH

skladem

Nový produkt

Tekutý prací gel s vůní levandule si poradí s nečistotami na bílém i barevném prádle a díky přírodnímu složení je navíc velice šetrný k citlivé pokožce. Základ pracího gelu tvoří zmýdelněné oleje. Vhodné pro vegany.

Více informací

+

Parametry

Objem1000 ml
Požadované vlastnostiekologické
Konzistencegel

Více informací

Tekutý prací gel Etamine du Lys si poradí s nečistotami na bílém barevném prádle a díky přírodnímu složení je navíc velice šetrný k citlivé pokožce. Základ pracího gelu tvoří rostlinné tenzidy, které jsou účinné a zároveň šetrné k přírodě. Prací gel má příjemnou vůni levandule a je vhodný nejenom do pračky, ale i na ruční praní.
 
Prací gel je díky přírodnímu složení bez přidaných chemikálií vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k alergiím a také nezatěžuje životní prostředí. Složky obsažené v gelu se totiž při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a zbytečně nezatěžují přírodu.
 
Značka Etamine du Lys vznikla ve Francii v roce 1995. Zabývá se výrobou ekologických produktů pro úklid a údržbu domácnosti s optimální biologickou rozložitelností. V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Výrobky nejsou testované na zvířatech a suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Produkty nesou certifikaci Ecocert.

Použití: Řiďte se pokyny pro praní na textilním štítku. Ruční praní: 25 ml rozpustit v 5 l vody. Praní v pračce (30 až 60°): v závislosti na tvrdosti vody a nečistot. Měkka voda 30 až 75 ml, tvrdá voda 75 až 125 ml.

Skladování: Přechovávejte jen v původních a dobře uzavřených nádobách. Již otevřené nádoby musí být opět pečlivě uzavřeny a skladovány ve vzpřímené poloze kvůli zabránění úniku obsahu. Neskladujte v blízkosti potravin, nápojů, krmiv a léčiv. Neskladujte spolu se silnými oxidačními prostředky. Skladujte na suchém a dobře větraném místě. Chraňte před působením tepla a přímým slunečním zářením. Chraňte před mrazem. Doporučená skladovací teplota: +10 - +35 °C.

Dávkování: Pro bílé a barevné prádlo. 1l = 20 pracích cyklů. 1 víčko = 30 ml. Na praní již od 30 °C.

Upozornění: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!