Dárek k nákupu od 1500Kč

LEROS sada děkuji za krásný školní rok 3x20

221 Kč
Skladem (2 ks)

Zamilujte se do naší sady tří voňavých bylinných směsí. Ideální dárek k vyjádření vděčnosti za krásný školní rok. Navíc, prostor pro vlastnoruční věnování dodá osobní dotek. Dáreček, který potěší a nebude se na něj prášit.

OBSAH BALENÍ

 • Bylinný čaj Spánek & nervy  - 20 sáčků
 • Bylinný čaj Čajový dýchánek Šípek & Malina - 20 sáčků
 • Bylinný čaj Bylinková veselost - 20 sáčků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinný čaj Spánek & nervy
Bylinná čajová směs napomáhá ke zdravému spánku a přináší úlevu v období zvýšeného stresu. Voňavá meduňka, heřmánek a levandule přispívají k relaxaci, jsou výtečnými pomocníky při problémech se spánkem a navíc podporují normální trávení. Směs obsahuje také chmel a kozlík lékařský, které pomáhají zklidnit roztěkanou a unavenou mysl. Nechte se ukonejšit a ukolébat ke spánku šálkem voňavého bylinného čaje!

Bylinný čaj Čajový dýchánek Šípek & Malina
Směs bylin a ovoce s chutí a vůní zralých malin. Temně růžové plody malin znali naši předkové už v neolitu a dodnes nám maliny připomínají prosluněné letní dny. Lahodná příchuť malin se snoubí s šípky, které podporují odolnost organismu.

Bylinný čaj Bylinková veselost
Zklidněte mysl a nalaďte se na pozitivní vlnu s lahodnou směsí meduňky a heřmánku doplněnou o oregáno neboli dobromysl – bylinku, která dělá čest svému jménu. Voňavou směs bylinek doplňují lístky honeybush, medového keře, díky němuž má výsledný nápoj příjemně nasládlou, medovou chuť.
PŘÍPRAVA
 • Bylinný čaj Spánek & nervy: 1 čajový sáček zalijte vařící vodou (200 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 10 minut. Čaj se pije vlažný, poslední šálek ½ hodiny před spaním.
 • Bylinný čaj Čajový dýchánek Šípek & Malina: 1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte 5-10 minut.
 • Bylinný čaj Bylinková veselost: 1 čajový sáček zalijte vařící vodou (250 ml) a vyluhujte v přikryté nádobě 5-8 minut.

 DÁVKOVÁNÍ

Bylinný čaj Spánek & nervy
Dospělí 2-4 šálky za den. Děti od 3 let 2 šálky za den. Doporučená délka užívání: Vhodné k dlouhodobému užívání.

Bylinný čaj Bylinková veselost
Dospělí 1-3 šálky denně. Doporučená délka užívání: Vhodné k dlouhodobému užívání.

UPOZORNĚNÍ
 • Bylinný čaj Spánek & nervy
  Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.
 • Bylinný čaj Čajový dýchánek Šípek & Malina
  Nepoužívejte při přecitlivělosti na některou složku čajové směsi.
 • Bylinný čaj Bylinková veselost
  Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepoužívejte při přecitlivosti na některou složku čajové směsi.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-flowers.f72ae708

V roce 1954 se začal pod hlavičkou státního podniku Léčivé rostliny Zbraslav psát příběh bylinek z české a slovenské přírody. Značka Leros se zrodila v roce 1994 a na jaře roku 2018 se přidala do rodiny Kofola, se kterou výrazně souzní v otázkách blízkosti a úcty k přírodě.

Pěstitelé a sběrači nosí do výkupen Leros ty nejlepší bylinky už více než 60 let a my tak pokračujeme v tradici výroby léčivých čajů a bylinných směsí v té nejvyšší kvalitě. Vzácnou úrodu citlivě skladujeme a zpracováváme tak, aby si uchovala své zázračné vlastnosti. Chemickým a konzervačním přísadám se v Lerosu zásadně vyhýbáme, a proto jsou všechny naše výrobky zaručeně tím nejčistším, co může příroda nabídnout. 

Vnímáme obrovskou sílu, která se skrývá v bylinkách. Obdivujeme jejich zázračný klid a harmonii, jež se dokáže promítnout i do čajů a posléze také do lidí, kteří je pijí. Vážíme si léčivých účinků přírody, se kterou jsme neodmyslitelně spjatí, a chceme lidem neustále připomínat, že se na ni vždy mohou s důvěrou obrátit. V nabídce máme nejen chutné nápoje, ale i skutečně plnohodnotná léčiva určená na širokou škálu nemocí a neduhů, posvěcená Státním ústavem pro kontrolu léčiv.