Pleťové vyrovnávací mýdlo 70 g Mádara Zobrazit větší

Mádara Pleťové vyrovnávací mýdlo 70 g

215,00 Kč s DPH

4751009822082

Nový produkt

Pleťové vyrovnávací mýdlo se skandinávskou břízou a mořskými řasami. Vitaminy a minerály z řas pečují, zatímco výtažky ze skandinávské břízy mají vyrovnávací účinek.

Více informací

+

Více informací

Pleťové vyrovnávací mýdlo MÁDARA je jedním z oblíbených produktů této lotyšské značky, která je velice populární u celé řady žen, ale i mužů. Mýdlo obsahuje kvalitní přírodní výtažky, které pocházejí z čisté a neposkvrněné lotyšské přírody. Jeho složení je dokonale vyvážené a tvořené tak, aby vyhovovalo širokému spektru různých typů pleti, včetně té citlivé.
Pečující ingredience

Základem vyrovnávacího mýdla jsou kvalitní přírodní ingredience, které pokožku nejen do hloubky vyčistí, ale zároveń jí poskytnou také pečující benefity. Extrakt z řas pokožku zpevňuje a posiluje, olej z pšeničných klíčků pokožku zvláčňuje a březová šťáva se postará o její zjemnění a o pořádnou dávku hydratace.
Dokonale čistá pleť

Vyrovnávací mýdlo bezchybně odstraňuje nečistoty, kožní maz i make-up a zanechává pleť dokonale čistou a zároveň vyživenou. Každodenní čištění pleti je nesmírně důležité, protože pleť se v noci regeneruje a jen dokonale odlíčená pleť dokáže správně vstřebat noční krém nebo sérum. Pokožka navíc díky správnému odlíčení může dýchat a mohou v ní správně probíhat všechny regenerační procesy. Ranní čištění pleti je zase důležité jako správný základ před použitím denního krému a make-upu.
Vyrovnaná pleť

Vyrovnávací mýdlo MÁDARA dokáže velice efektivně regulovat tvorbu kožního mazu a zároveň pleť vyživit a pečovat o ni. Je tak vhodné pro všechny typy pleti, protože každé z nich poskytne přesně to, co potřebuje. Obsažená březová šťáva má totiž vyrovnávací účinky a poskytne pokožce tu pravou péči.

Použití: Mýdlo napěňte s dostatečným množstvím vody v dlaních. Naneste na obličej, krouživými pohyby vyčistěte pleť a opláchněte čistou vodou.

Tip: Pleťové mýdlo na čistém přírodním základě je k pleti šetrnější než běžné čisticí gely, které obsahují SLS. Přírodní mýdlo pleť čistí dokonale, ale zbytečně ji nevysušuje.

Ostatní kategorie: Čištění pleti


INCI: Sodium Palmitate1), Sodium Cocoate1), Aqua, Glycerin1), Aroma, Sodium Citrate, Betula Alba Leaf Extract2), Algae Extract, Cl 77019 (Mica)3), Cl 77981 (Titanium Dioxide)3), Triticium Vulgare Germ Oil2), Tocopherol, Betaine, Cl 772883), Linalool4), Limonene3)

1) Vyrobeno ze surovin pocházejících z ekologického zemědělství, 2) Ekologické zemědělství, 3) Čisté minerální pigmenty, 4) Přírodní esenciální oleje