Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

Cosbionat éterický olej citron 10 ml


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Cena:
217
Kód zboží:3584410010028
Značka:COSBIONAT
Dostupnost:Skladem (ihned k odeslání)
Balné/doprava:od 58 Kč podmínky dodávky
Hmotnost:10 g
+
-
ks      


Parametry produktu

Účinnekrevitalizační
Požadované vlastnostiBio
Objem (hmotnost)10 ml
Druhéterický olej
Konzistence olej

Více o produktu

Citron působí proti infekcím, je vhodný pro ošetření povrchových poranění, i při infekčních nemocech. Dr. Valnet mluví o tuberkulóze, tyfu, malárii, syfilidě a kapavce.... 

Při bronchitidě, chřipce může snížit teplotu - plátky citronu ve sklenici s vodou, nebo citronovou šťávu s medem jak je libo.

Citron pomáhá zastavit krvácení - říznutí, vytrhnutí zubu (šťávu z citronu podržet ne převalovat v ústech). Ústní voda z citronu je dobrá na krvácení dásní.

Působí proti bakteriím - výzkum ukázal, že éterický olej z citronu zahubí bacily tuberkulózy za 20 minut, ředěný na 0.2% zcela bacily zneškodní. 

Citronová šťáva je dobrá do vody při pochybnostech o její kvalitě.

V aromalampě provoní a chrání před šířením infekce.

Skvělá vlastnost citronu je, že je zásaditý! Působí v těle proti překyselení. To oceníte při překyselení žaludku, vředech, revma, dně a artritidě - ty vznikají totiž jako důsledek překyselení.

Citron je také vhodný na křečové žíly. 

Citronový olej se používá jako alternativa k chirurgickým zákrokům - kuří oka, bradavice. Neředěný, denně na bradavici, přelepit náplastí a v noci nechat volně. Lze střídat s tea tree.

Může podráždit pokožku, je dobré ředit.  

Dr. Valnet (1920-1995) je považován za otce moderní aromaterapie. Tvrdil, že příroda je nejlepší lékař, a usiloval o oživení přírodních léčebných postupů. Vědecky popsal zdravotní účinky éterických olejů a určil způsob jejich užití a dávkování. Dr. Valnet založil dva směry aromaterapie - francouzský orientovaný vědecky a klinicky a anglo-saský orientovaný na psychiku.

Dr. Valnet humanista, vizionář důrazně upozorňoval od 50. let na "nebezpečí celé chemie, katastrofální pro Zemi a pro celé lidstvo".

Éterické oleje dr. Valneta Cosbionat jsou v biokvalitě, stoprocentně čisté přírodní. Z rostlin se extrahují buď destilací vodní parou za nízkého tlaku anebo vytlačováním za studena. Celý výrobní proces je pod pečlivou kontrolou, finální výrobek tak dosahuje maximální možné kvality. Éterické oleje z laboratoří Cosbionat nejsou odbarvované, okysličované ani koncentrované.  

Cosbionat éterický olej citron 10 ml
Cosbionat éterický olej citron 10 ml
217

Proč nakupovat u nás


Při objednávce nad 2000 Kč - doprava zdarma.

Skladujeme všechny produkty ve stejných podmínkách jako léky.

Máte zdravotní problém a nejste si jisti výběrem produktu? Náš odborný personál - farmaceuti - Vám ochotně poradí.

Vybíráme produkty, které nejprve odzkoušíme na vlastní kůži.

Ekologie nám není cizí - balíme zboží do použitých nebo recyklovaných obalových materiálů.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás