🎁 
Dárek ke každé objednávce nad 1 200 Kč
📦 
Doprava zdarma k objednávce nad 1000 Kč
Volejte 601 574 222
Po-Pá 10:00-18:00

Etamine du lys univerzální odmašťovač máta 1 l


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Cena:
205
Kód zboží:3538394911000
Značka:ETAMINE DU LYS
Dostupnost:Do týdne
Balné/doprava:od 70 Kč podmínky dodávky
Hmotnost:1 Kg
+
-
ks      
Poznámka k přepravě

Objednávky na zboží skladem přijaté ve všední dny do 12:00 odesíláme ještě týž den.

Univerzální čisticí přírodní prostředek s odmašťovacím účinkem pro mytí podlah, pracovních ploch, koupelen či karoserie. S ECOCERT Greenlife certifikací. Je vhodný také k odstraňování odolných skvrn.


Více o produktu

Univerzální odmašťovač s vůní máty Etamine du Lys je pomocníkem pro úklid celé domácnosti, ale také např. karoserie. Využijete jej k úklidu, koupelny, toalety, dveří, pracovních ploch či podlah. Je kompatibilní se všemi druhy materiálů, jako např. kámen, imitace kůže, PVC, dlažba či linoleum. Celý prostor provoní osvěžujícím mátovým esenciálním olejem.

Značka Etamine du Lys získala za tento prostředek ocenění Nejlepší ekologický produkt za rok 2015. Navíc se může chlubit certifikací ECOCERT Greenlife. Jeho čisticí a odmašťující síla je dána tenzidy na přírodní bázi.

1 l prostředku vám vystačí až na 200 úklidů.

Značka Etamine du Lys vznikla ve Francii v roce 1995. Zabývá se výrobou ekologických produktů pro úklid a údržbu domácnosti s optimální biologickou rozložitelností. V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Výrobky nejsou testované na zvířatech a suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Produkty nesou certifikaci ECOCERT.

Tip: 98,3 % ingrediencí je přírodního původu.

Dávkování: Karoserie, podlahy: 5 ml prostředku rozpusťte v 5 l vody. Odstraňovač skvrn: před praním naneste přímo na skvrnu. Ostatní povrchy: naneste přípravek přímo na vlhkou houbičku a očistěte. U ploch, které jsou v kontaktu s potravinami vždy opláchněte čistou vodou.

Upozornění: Varování. H319 Způsobuje vážné podráždění očí. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P264 Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P305+P351+P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. · Další údaje: EUH208 Obsahuje p-menthan-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení: 

aniontové povrchově aktivní látky (přírodního původu) (5-15 %) , neiontové povrchově aktivní látky (přírodního původu) (5-15 %) , Mýdlo (do 5 %) , parfemace1, konzervant: benzoát sodný, konzervant: sorbát draselný, Limonen2
1Přírodní/přírodního původu
2Přírodní esenciální oleje

Etamine du lys univerzální odmašťovač máta 1 l
Etamine du lys univerzální odmašťovač máta 1 l
205

Proč nakupovat zrovna u FairNature?


Při objednávce nad 800 Kč - doprava zdarma přes Zásilkovnu.

Celý sortiment skladujeme ve stejných podmínkách jako léky.

Naši odborníci (farmaceuti) vám ochotně poradí, máte-li zdravotní problémy a nejste si jistí výběrem produktu.

Produkty, které nabízíme, nejprve vyzkoušíme na vlastní kůži.

Ekologie nám není cizí - zboží balíme pouze do obalových materiálů, které máme z druhé ruky a které se dají recyklovat.

Nenašli jste, co jste hledali? Stačí se na nás obrátit,
a my Vám se vším pomůžeme.

Potřebuji poradit