Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

Zrození - Svítání, květová esence pro emoční a energetickou stabilitu 30 ml


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Cena:
452
Kód zboží:1078
Značka:Zrození - pohlazení srdcem
Dostupnost:Do týdne
Balné/doprava:od 58 Kč podmínky dodávky
Hmotnost:0 g
+
-
ks      
Poznámka k přepravě

Objednávky na zboží skladem přijaté ve všední dny do 13:00 odesíláme ještě týž den.

Je květovou esencí (s dávkovačem pro vnitřní i vnější použití), která přináší emočně-energetickou podporu. K vnitřnímu užití se kape pod jazyk, nebo do sklenky s vodou (vždy dle potřeby). Pomáhá v náročných chvílích, kdy podporuje schopnost zvládnout zátěžovou situací, přičemž nese v sobě i vizi naděje tak, abychom v té tíze neustrnuli. Tzn. nejenom že pomáhá ve vypjatých chvílích, ale současně vnáší do nich nové světlo.


Parametry produktu

Objem (hmotnost)30 ml
Účinnekzklidňující

Více o produktu

Název této květové esence je opravdu přiléhavý, neboť opravdu funguje jako pomyslný úsvit, který přichází po tmavé noci. Její využití nacházíme v nejrůznějších  situacích, kdy už je všeho na nás opravdu přespříliš. Užívá se jak krátkodobě jenom jeden den či pár dnů (i opakovaně několikrát za sebou až do pocitu úlevy), tak je vhodná i pro delší léčebnou terapii (cca 6 týdnů), kdy je potřeba uvolnit a opečovat dlouhodobější témata nejrůznějších „náročných“
otisků, nebo tíživé emoce či zážitky. Stává se tak skvělým pomocníkem i odborných terapií.

Stejně úspěšně se využívá i na lokální ošetření pokožky, kdy se opakovaně nakape přímo na jakkoliv podrážděná a poraněná místa (např. při ekzémech a svědění, na opruzeniny, jizvy po operaci, místa vpichu po injekci či po očkování, na spáleniny, otoky, hemoroidy, modřiny, do oblasti podbřišku při zavinování dělohy ale i přímo na poporodní „zranění“ apod.), nebo také v létě na poštípaná místa. A díky „kytičkové akupunktuře“ se skvěle osvědčila i na důležité energetické body.

Je úžasným pomocníkem pro děti při jejich nejrůznějších zevních poraněních při venkovních hrách, ale i při mnohých dětských onemocněních pokožky (např. při neštovicích; při páté, šesté a sedmé nemoci apod.). Při včasné aplikaci se pak nemoc nemusí rozvinou v plné míře.

Je skvělým pomocníkem i pro holčičky, které docházejí na dětskou gynekologickou ambulanci, kdy jim pomáhá uvolnit napětí a strachy, které se mohou u nich objevit už před samotným vyšetřením. Velmi se osvědčilo i současné použití květové esence Hlazení Duše Miminka zevně.

Vnitřní užívání květové esence Svítání je vhodné kombinovat s vnějším používáním některé z květových esencí: Hlazení Duše Miminka, nebo Růžové osvěžení, nebo Strom Života (výběr volíme vždy dle konkrétního potřebného záměru), když je potřeba. Efektivněji se tak totiž potkávají vzájemné blahodárné účinky obou, kdy se jejich působení vzájemně potencuje a doplňuje. Snadněji pak umí společně pomáhat i v mnohem náročnějších či vypjatějších situacích.

Ve vypjatých situacích se užívají 3 kapky (kp) přímo pod jazyk, a to i opakovaně v 9-ti min intervalech několikrát za sebou až do zřetelného zlepšení stavu. Po odeznění napětí se květová esence užívá ještě nějakou dobu po 3 kp do vody (nejlépe pramenité) 3x denně.

Při delším terapeutickém působení se nakapou 3 x 3 kp denně do sklenky s vodou, nebo 9 kp do láhve s vodou a po doušcích se přes den popíjí po dobu cca 6 týdnů (pravidelnost hraje zásadní roli!).

Preventivně (pro psychickou či emoční stabilizaci) se užívají 3 kp pod jazyk před očekávanou náročnější událostí (různé nepříjemné situace, ale i vyšetření a operace, náročná péče blízkých, nebo zkoušky apod.) jeden den předem a pokračuje se s užíváním i v jejím průběhu, a krátce po ní až do pocitu stability a ustálení se.

Květová esence se lokálně potírá přímo na podrážděnou či poraněnou část pokožky na potřebných místech nebo se přikládá i ve formě obkladů, kdy se bavlněná látka namočí do skleněné mísy s naředěnou KE v teplé vodě a překryje se fólií. Skvěle se osvědčila např. u dětí na poraněná kolínka či jiných částí těla, po očkování na místa vpichu; nebo také na ošetření pokožky při páté, šesté a sedmé nemoci apod.

Květovou esenci můžeme nanést „bodově“ přímo na pulzní či reflexní a akupunkturní body: např. na zápěstí, na čelo, na spánky, na zátylek, na krční tepnu a krouživým pohybem pravotočivě vetřít (ve směru hodinových ručiček).

Pozn.: Pravidelnost a frekvence užívání květové esence Svítání hraje zásadní roli jednak při aktuálním, tak i při preventivním působením. Překročení denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko, nelze se květovou esencí totiž předávkovat. Před použitím ji 3x zlehka pečlivě promícháme v dlani.


Zrození - pohlazení srdcem
Zrození - pohlazení srdcem

Zrození  přináší originální českou kosmetiku, inspirovanou léčivým darem přírody a jemných vůní. Vznikala v samém srdci Evropy a nese v sobě otisk tvoření s láskou, jemností a radostí. Je vhodná pro všechny, s úspěchem se pou

Zrození - Svítání, květová esence pro emoční a energetickou stabilitu 30 ml
Zrození - Svítání, květová esence pro emoční a energetickou stabilitu 30 ml
452

Proč nakupovat u nás


Při objednávce nad 2000 Kč - doprava zdarma.

Skladujeme všechny produkty ve stejných podmínkách jako léky.

Máte zdravotní problém a nejste si jisti výběrem produktu? Náš odborný personál - farmaceuti - Vám ochotně poradí.

Vybíráme produkty, které nejprve odzkoušíme na vlastní kůži.

Ekologie nám není cizí - balíme zboží do použitých nebo recyklovaných obalových materiálů.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás