Doprava zdarma od 1000Kč

ECOVER prací prášek Univerzální 1,2 kg ECOCERT

Kód: 224
219 Kč 219 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Praní již od 30°C

Nenechte své oblečení ztratit jiskru. Náš bio prací prášek je vyroben ze složek na rostlinné bázi, které jsou biologicky odbouratelné. Již při 30 °C odstraňuje skvrny a zanechá na oblečení příjemnou svěží vůni eukalyptu a levandule. 

Prací prášek disponuje přirozenou svěží vůní čistého prádla. Je vhodný především pro praní barevného prádla, ale můžete jej použít i na prádlo bílé. Neobsahuje optické zjasňovače, chemikálie, které odrážejí světlo, a je proto vhodný i pro velmi citlivou pokožku. Obsažené látky jsou kompletně biodegradabilní - jsou 100% rozložitelné v půdě i ve vodě. Za složení prášku se ostatně zaručuje i přísná certifikace Ecocert.

124

 


Detailní informace

Detailní popis produktu

Ecover je jednou z nejpopulárnějších značek ekologické drogerie. Produkty Ecover jsou vyrobené na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné a prostředky samotné jsou ekologicky rozložitelné, dopad na přírodu je tedy minimální. Ecover netestuje produkty na zvířatech a produkty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Společnost byla oceněna OSN za mimořádně ekologický provoz.

Složení: 15-30 %: Bělidlo na bázi aktivního kyslíku, enzymy, vůně (limonen, linalool)  5–15 %: Aniontové tenzidy, neiontové tenzidy, zeolity < 5 %: mýdlo

Použití: Vždy si prohlédněte pokyny k praní vašeho prádla. Vhodné pro bílé a stálobarevné oblečení. Roztřiďte bílé a barevné prádlo a perte ho odděleně. Vhodné pro praní při 30–60 °C. Nehořlavá povrchová úprava: nikdy nenamáčejte a neperte ve vodě o teplotě vyšší než 50 °C. Nové barevné textilie mohou časem vyblednout – perte odděleně při maximální teplotě 40 °C. Před praní odstraňte nejprve odolné skvrny. Použijte krátký prací cyklus pro lehce ušpiněné prádlo. Na jemné textilie používejte Ecover Wool & Silk. Standardní náplň prádla (4–5 kg) Měkká / středně tvrdá voda: Praní v pračce = 75 g (100 ml), ruční praní = 50 g (65 ml) Větší náplně prádla (6–8 kg), špinavější prádlo / tvrdá voda: 100 g (130 ml)Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Hmotnost: 1 kg
Obsah: 1,2 kg
Pracívh dávek: 16
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

29

Firma Ecover byla založena před více jak 35 lety Fransem Bogaertsem a týmem vědců v Belgii za účelem vytvoření bezfosfátové drogerie, která by nebyla škodlivá pro půdní a vodní ekosytémy a byla zároveň účinná a cenově dostupnáVšechny tyto cíle se Ecoveru podařilo splnit a šli ještě mnohem dál, když v roce 1992 byla postavena továrna z přírodních a recyklovaných materiálů, napájena pouze vlastní obnovitelnou energií, se střechou prorostlou zelení - pro svůj ekologický a etický provoz získala také mnoha ocenění. V roce 2007 přidal Ecover druhou továrnu na severu francie s úplně stejnými vlastnostmi.

Výrobky Ecover ani suroviny nejsou testovány na zvířatech, jsou založeny na přírodním a minerálním složení a jsou používány také ve veřejných a státních budovách EU. 

Co o sobě říkají v ecover?

Snímek obrazovky 2023-03-02 140520LEPŠÍ PLASTY Bojujeme proti plastovému odpadu. Usilujeme o to, aby všechny naše lahve byly vyrobené z recyklovaného plastu.

LEPŠÍ VÝROBA Postavili jsme jednu z nejekologičtějších továren na světě za použití obnovitelných zdrojů. Naše továrna má certifikaci Zero Waste. To znamená, že minimálně 95% odpadů, které vznikají při výrobě, používáme znova.

LEPŠÍ ZDROJE Usilujeme o to, aby všechny suroviny a výrobní zdroje pocházely z Evropy.

LEPŠÍ VŮNĚ Všechny naše výrobky mají svěží přírodní vůni.

LEPŠÍ SLOŽENÍ Složení našich výrobků je na přírodní bázi a je biologicky odbouratelné.

Používáme složky na přírodní bázi, které jsou biologicky odbouratelné. Naše lahve jsou vyrobené z recyklovaných plastů. Téměř všechny výrobky jsou vyrobené v naší továrně s certifikací Zero Waste (na základě 95% míry opětovného zpracování odpadu). Měníme zaběhlé normy. Vždy hledáme lepší řešení. Chceme jít příkladem a chceme neustále posouvat naše vlastní standardy.