Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

Čisticí prostředky

Řadit podle
Stránkování

Výběru odpovídá 32 produktů

Etamine du Lys Tablety do myčky 50 ks 1 kg

339 Kč

Tablety do myčky odstraňují i odolné nečistoty, jako jsou zaschlé zbytky jídla. Účinná kombinace přírodních látek změkčuje vodu, brání usazování nečistot a prodlužuje životnost myčky

Etamine du Lys Prostředek na nádobí mandle 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti.

ETAMINE DU LYS Prostředek na nádobí květy pomeranče 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti. Vhodné rovněž pro vegany.

ETAMINE DU LYS Prostředek na nádobí citrón a máta 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti. Vhodné rovněž pro vegany.

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA TROUBU A GRIL 500 ML

195 Kč

Ideální pomocník, který odstraňuje odolnou připečenou špínu nejen v kuchyni. Vhodný pro vegany.

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA KOUPELNY 500 ML

155 Kč

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez. Vhodné pro vegany.

ETAMINE DU LYS ČERNÉ MÝDLO 1 L

244 Kč

Černé tekuté mýdlo s olivovým a lněným olejem perfektně čistí podlahy, obklady a dlažby, které zároveň ošetřuje, chrání a dodává jim lesk.

ECOVER WC čistič Vůně oceánu a šalvěj Nordic Swan 750 ml

87 Kč

ECOVER WC čistič Vůně oceánu a šalvěj Nordic Swan 750 ml Ekologický WC čistič, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čistou a provoněnou toaletu. Přírodní vůně oceánu osvěží vaší koupelnu a účinné složky na rostlinné bázi odstraní i vodní kámen a navíc dezinfikují.

ECOVER WC čistič vůně borovice a máta 750 ml

87 Kč

ECOVER WC čistič vůně borovice a máta 750 ml Ekologický WC čistič, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čistou a provoněnou toaletu. Přírodní vůně oceánu osvěží vaší koupelnu a účinné složky na rostlinné bázi odstraní i vodní kámen a navíc dezinfikují.

ECOVER WC čistič Borovice 750 ml ECOCERT

85 Kč

ECOVER WC čistič Borovice 750 ml ECOCERT Ekologický WC čistič Ecover. Budete mít čistou a provoněnou toaletu a zároveň ušetříte životní prostředí. Přírodní vůně borovice osvěží vaší koupelnu.

ECOVER univerzální čistič Citronová tráva a zázvor 750 ml

110 Kč

ECOVER univerzální čistič Citronová tráva a zázvor 750 ml Multifunkční čistič pro celou domácnost. Pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. Vyčistíte s ním i podlahy a dlaždice. Nezanechává nepříjemné zbytky a svěže voní.

ECOVER univerzální čistič Citronová tráva a zázvor 5 l

520 Kč

ECOVER univerzální čistič Citronová tráva a zázvor 5 l Multifunkční čistič pro celou domácnost. Pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. Vyčistíte s ním i podlahy a dlaždice. Nezanechává nepříjemné zbytky a svěže voní.

ECOVER univerzální čistič Citron 1 l ECOCERT

151 Kč

ECOVER univerzální čistič Citron 1 l ECOCERT Ekologický multifunkční čistič pro celou domácnost Ecover. Pevné povrchy perfektně zbaví mastnoty a špíny. Vyčistíte s ním i podlahy a dlaždice. Nezanechává nepříjemné zbytky a váš byt zaplní svěží citronovou vůní.

ECOVER tablety do myčky All in One 500 g

205 Kč

Tablety do myčky se třemi účinky v jednom balení. Nádobí skvěle odmastí a navíc nahradí sůl i leštidlo. Neobsahují fosfáty a mají zcela recyklovatelný obal.

ECOVER přípravek na mytí nádobí Citron 1 l ECOCERT

95 Kč

Ekologický přípravek na mytí nádobí s vůní citronu. Ušetříte s ním životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce. 

ECOVER přípravek na mytí nádobí Citron 0,5 l ECOCERT

69 Kč

Ekologický přípravek na mytí nádobí s vůní citronu. Ušetříte s ním životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce.

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT

129 Kč

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml ECOCERT Ekologický přípravek na odstraňování vodního kamene Ecover. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti.

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml

125 Kč

ECOVER odstraňovač vodního kamene 500 ml Účinně odstraňuje vodní kámen a stopy od mýdla, zanechává povrch zářivě čistý. Má svěží citrusovou vůni. Vhodný pro koupelny, sprchy, dlaždice, vodovodní baterie a umyvadla. Lze použít také na chrom.

ECOVER mýdlový čistící prostředek na podlahy 1 l

117 Kč

ECOVER mýdlový čistící prostředek na podlahy 1 l Prostředek na mytí podlah se svěží citronovou vůní. Byl vyvinut zejména pro čištění a konzervování podlah z přírodních materiálů – pravého linolea, kamenných dlažeb z mramoru, dolomitu či travertinu.

ECOVER leštidlo do myčky nádobí 500 ml

84 Kč

Spolehlivě zabrání vzniku skvrn při usychání. Vaše sklenice, nádobí i jídelní příbory se budou opět blýskat. Chcete-li dosáhnout co nejlepšího účinku, používejte spolu s tabletami do myčky Ecover.

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml

62 Kč

ECOVER krémový čistící prostředek 500 ml Odstraňuje zaschlé nečistoty, čistí odolné skvrny na všech druzích tvrdého povrchu, a přitom nepoškrábe. Vhodný zejména pro kuchyně a koupelny.

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml ECOCERT

136 Kč

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml ECOCERT Ekologický multifunkční čistič Ecover s praktickým rozprašovačem. Je vhodný pro úklid celé domácnosti. Bezchybně čistí, nezanechává fleky a rychle usychá. Odstraňuje mastnotu a špínu bez nepříjemného chemického zápachu. 

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml

143 Kč

ECOVER čistič pro domácnost s rozprašovačem 500 ml Multifunkční čistič pro celou domácnost s praktickým rozprašovačem. Bezchybně čistí, nezanechává fleky a rychle usychá. Odstraňuje mastnotu a špínu bez nepříjemného chemického zápachu.

ECOVER čistič na okna a skleněné povrchy Máta 500 ml ECOCERT

150 Kč

ECOVER čistič na okna a skleněné povrchy Máta 500 ml ECOCERT Ekologický přípravek na čištění oken s vůní máty. Postará se o křišťálově lesklé skleněné povrchy. Nezanechává skvrny ani nepříjemný chemický zápach. Účinně myje zašpiněná okna zvenčí i ohmataná zevnitř. Rychle usychá.

ECOVER čistič koupelen 500 ml ECOCERT

145 Kč

ECOVER čistič koupelen 500 ml ECOCERT Ekologický čistič určený na koupelny. Bezchybně čistí a nezanechává fleky. Ušetříte s ním životní prostředí a zajistíte si čistotu v domácnosti.

ECOGENIC univerzální čisticí prostředek s pomerančem 1 l

55 Kč

Na mytí podlah a všech omyvatelných povrchů – dlaždy, laminátu, dřeva, kamene. Parfemovaný levandulovým éterickým olejem.

ETAMINE DU LYS čistič na kuchyně 500 ml

175 Kč

Čistič na kuchyně s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze smaltu, nerezové oceli ale i na pryskyřici či fajáns. Odstraňuje usazeniny, mastnotu, vodní kámen i rez. Vhodné pro vegany.

ECOVER tablety do myčky Classic 500 g

179 Kč

Tablety do myčky účinně umyjí vaše nádobí, které se pak bude také krásně lesknout. Odstraní i zbytky zaschlého či mastného jídla. Neobsahují fosfáty a mají zcela recyklovatelný obal.

ECOVER tablety do myčky All in One Nordic Swan 1,3 kg

510 Kč

Tablety do myčky se třemi účinky v jednom balení. Nádobí skvěle odmastí a navíc nahradí sůl i leštidlo. Neobsahují fosfáty a mají zcela recyklovatelný obal. Vetší výhodné balení šetří vaše peníze.

ECOVER Přípravek na mytí nádobí heřmánek a klementinka 450 ml

63 Kč

Ekologický jar, se kterým šetříte životní prostředí a zároveň budete mít čisté a voňavé nádobí. Účinně myje, odmašťuje a přitom je jemný k vaší pokožce.

ECOVER čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml

190 Kč

ECOVER čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml Oblíbený čisticí přípravek na silně znečištěné povrchy. Účinně odmašťuje trouby, sporáky a další znečištěná místa v domácnosti.

ECOVER čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml

149 Kč

ECOVER čistič na okna a skleněné povrchy 500 ml Čistič na okna pro křišťálově čisté skleněné povrchy. Nezanechává skvrny ani nepříjemmý chemický zápach. Účinně umyje zašpiněná okna zvenčí i ohmataná zevnitř. Rychle usychá.


Ekologická drogerie pro Váš dům. Vlídná k přírodě, neublíží Vám, Vašim dětem ani domácím mazlíčům. Přesto pomůže udržet Váš domov v čistotě.

Proč nakupovat u nás


Při objednávce nad 2000 Kč - doprava zdarma.

Skladujeme všechny produkty ve stejných podmínkách jako léky.

Máte zdravotní problém a nejste si jisti výběrem produktu? Náš odborný personál - farmaceuti - Vám ochotně poradí.

Vybíráme produkty, které nejprve odzkoušíme na vlastní kůži.

Ekologie nám není cizí - balíme zboží do použitých nebo recyklovaných obalových materiálů.

Nenašli jste co jste hledali?

Kontaktujte nás