Alg-essences koupel z mořských řas 6 ks COSBIONAT Zobrazit větší

COSBIONAT Alg-essences koupel z mořských řas 6 ks

578,00 Kč s DPH

932 014

Nový produkt

Koupel Alg-essences s obsahem mořských řas a éterických olejů. Dopřejte si v soukromí domova koupel jako v přímořských lázních.

Více informací

+

Parametry

Určenídámské
Požadované vlastnostiBio
Typ pletivšechny typy pleti
Druhsměs do koupele
Účinnekhydratující

Více informací

Dopřejte si v soukromí domova koupel jako v přímořských lázních. Mořské řasy obsahují nadbytek mnoha minerálů a vitamínů, které se vyskytují v mořské vodě. Jejich společným použitím se směsí éterických olejů dochází k maximálně zkoncentrovanému terapeutickému účinku.

Naplánujte si každé jaro a na podzim tuto kúru. Ideální je režim tří koupelí za týden.

V balení: 6ks směsi mořských řas v sáčku z nebělené bavlny a 6 lahviček směsi éterických olejů.

Užití: Do vany vložte jeden sáček. Během napouštění vody (35-37°C) vlijte do lázně obsah lahvičky. Sáček několikrát promačkejte a během koupele masírujte citlivé oblasti těla.(klouby, unavené nohy, svaly..) Naplánujte si každé jaro a na podzim tuto kúru. Ideální je režim tří koupelí za týden.

V balení: 6ks směsi mořských řas v sáčku z nebělené bavlny a 6 lahviček směsi éterických olejů.

Složení: Mořské řasy nasbírané na pobřeží Bretaně, přirozeně a pečlivě usušené. Neobsahují žádné přidané látky. Éterické oleje: rozmarýn, levandule, šalvěj, eukalyptus, borovice, terpentýn (silice z borové pryskyřice)a tymián.

 

"Tyto vonné esence mají mnoho vlastností s vysokou vodivosti, proto jsme se rozhodli, že je rozumné přidat mořské řasy pro podporu pronikání složek kůží." Doctor Valnet

Řasy a esenciální oleje Doktor Valnet nejprve napadlo kombinovat ve stejné lázni mořských řas a aromatického komplexu oběhových a relaxační látek. "To je v pravdě koncentrovaná mořská voda," mineralizující, mořské řasy vidíme v jejich přínosu se zesíleným účinkem éterických olejů. ALG-lázně Esence se doporučují v případech celkovou únavou a navíc k dietě.

Návod k použití: Umístěte sáček mořských řas do spodní části vany a nechte téct vodu  (36-37 °) spolu s vylitím obsahu jedné esenciální olejové láhvičky. V koupeli, masírujte tělo s sáčkem z mořských řas s důrazem na klouby, oblast celulitidy nebo oblasti infiltrované tukem. Na jaře a na podzim jsou ideální období (2-3 koupele týdně).

Použití:Pro vnější použití. Nepolykat.Nenenechávat na dosah dětem. Neuchovávejte v dosahu přímého působení světla a tepla.