Taoasis Deodorant sprej Sauge et L´Orange, Baldini 70 ml Zobrazit větší

Taoasis Deodorant sprej Sauge et L´Orange, Baldini 70 ml

250,00 Kč s DPH

skladem

Nový produkt

Deodorant sprej vás potěší sladkou vůní pomeranče, mandarinky a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje.

Více informací

+

Parametry

Objem70 ml
Určeníunisex
Baleníve spreji

Více informací

Deodorant sprej Sauge et L'Orange Baldini Taoasis vás potěší sladkou vůní pomeranče, mandarinky a šalvěje. Spojení éterických olejů dodá příjemnou lehkou vůni, současně pečuje o podpaží a eliminuje vznik tělesného zápachu. Deodorant ve svém složení spojuje pouze kvalitní přírodní ingredience bez obsahu solí hliníku či podobných škodlivých látek.

Deodorant ve spreji Sauge et L'Orange je účinný díky kombinaci antibakteriálních éterických olejů, které o podpaží pečují a současně se starají o lehkou vůni. Sladká ovocná vůně hořkého pomeranče a zelené mandarinky se prolíná s bylinkovou nahořklou šalvějí, brání pachu potu, a přesto nedráždí citlivou pokožku podpaží.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Malé množství deodorantu aplikujte na suchou čistou pokožku podpaží nejlépe ihned po koupeli. Podle potřeby aplikaci během dne opakujte.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!