ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA KUCHYNĚ 500 ML Zobrazit větší

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA KUCHYNĚ 500 ML

175,00 Kč s DPH

skladem

Nový produkt

Čistič na kuchyně s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze smaltu, nerezové oceli ale i na pryskyřici či fajáns. Odstraňuje usazeniny, mastnotu, vodní kámen i rez. Vhodné pro vegany.

Více informací

+

Parametry

Složeníekologické
Objem500 ml
Určenína kuchyně
Konzistencetekutá
Balenís rozprašovačem

Více informací

Čistič na kuchyně s rozprašovačem od značky Etamine du Lys je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze smaltu, nerezové oceli ale i na pryskyřici či fajáns, účinně čistí a současně dezinfikuje.
 
Čistič spolehlivě odstraňuje usazeniny, mastnotu, vodní kámen i rez v celé kuchyni. Díky přírodnímu složení má multifunkční využití na nejrůznější povrchy z nerezu či smaltu, účinně je čistí, odmašťuje a současně dezinfikuje.
 
Značka Etamine du Lys vznikla ve Francii v roce 1995. Zabývá se výrobou ekologických produktů pro úklid a údržbu domácnosti s optimální biologickou rozložitelností. V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Výrobky nejsou testované na zvířatech a suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Produkty nesou certifikaci Ecocert.

Použití: Nastříkejte na povrch, očistětě a omyjte hadrem či houbičkou. Před prvním použitím vyzkoušejte prostředek na malém povrchu.

Skladování: Přechovávat jen v původních a dobře uzavřených nádobách. Již otevřené nádoby musí být opět pečlivě uzavřeny a skladovány ve vzpřímené poloze kvůli zabránění úniku obsahu. Neskladovat v blízkosti potravin, nápojů, krmiv a léčiv. Neskladovat společně s kyselinami. Skladovat na suchém a dobře větraném místě. Chránit před působením tepla a přímým slunečním zářením. Uchovávat nepřístupné pro nepovolané osoby. Doporučená skladovací teplota: +5 - +40 °C.

Upozornění: Obsahuje eukalyptol. Může vyvolat alergickou reakci.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!