ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA TROUBU A GRIL 500 ML Zobrazit větší

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA TROUBU A GRIL 500 ML

195,00 Kč s DPH

skladem

Nový produkt

Ideální pomocník, který odstraňuje odolnou připečenou špínu nejen v kuchyni. Vhodný pro vegany.

Více informací

+

Parametry

Složeníekologické
Objem500 ml
Určenípro grily a trouby
Konzistencetekutá
Účinnekodmašťovací

Více informací

Intenzivní čistič na troubu a gril od značky Etamine du Lys je ideálním pomocníkem pro odstranění odolné připečené špíny nejen v kuchyni. Můžete ho použít na sklo, nerezovou ocel či smalt.
 
Čistič si účinně a zároveň šetrně poradí s připálenými zbytky jídla a mastnotou. Zatočí se rzí či sazemi. Navíc až 99,4% ingrediencí je přírodního původu.
 
Značka Etamine du Lys vznikla ve Francii v roce 1995. Zabývá se výrobou ekologických produktů pro úklid a údržbu domácnosti s optimální biologickou rozložitelností. V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Výrobky nejsou testované na zvířatech a suroviny pocházejí z ekologického zemědělství. Produkty nesou certifikaci Ecocert.
 

Použití: Otočte trysku doleva a stiskněte bezpečnostní pojistku na horní straně stříkací láhve. Aplikujte a nechte působit 5-20 minut dle povrchu. Otřete vlhkým hadříkem. Nepouživejte pro trouby s porolýzou a katalýzou

Skladování: Přechovávat jen v původních a dobře uzavřených nádobách. Již otevřené nádoby musí být opět pečlivě uzavřeny a skladovány ve vzpřímené poloze kvůli zabránění úniku obsahu. Neskladovat v blízkosti potravin, nápojů, krmiv a léčiv. Neskladovat společně s kyselinami. Skladovat na suchém a dobře větraném místě. Chránit před působením tepla a přímým slunečním zářením. Uchovávat nepřístupné pro nepovolané osoby. Doporučená skladovací teplota: +5 - +40 °C.

Upozornění: Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Jemně omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Obsahuje hydroxid draselný. Může vyvolat alergickou reakci.

Recenze

Žádný názor zákazníka v tuto chvíli.

Musíte být pro psaní komentářů!