Rozmarinus KÁJA bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem 200 ml

199,00 Kč s DPH

Nový produkt

Bylinný sirup na podporu odhlenění se šalvějí a slézem. Z ručně sbíraných českých bylin. Manufakturně vyrobený tradičním způsobem z vodného extraktu bylin. 

Více informací

+

Parametry

Objem (hmotnost)200 ml
Určeníunisex
Hmotnost260 g

Více informací

Pro podporu normální funkce dýchacího systému (šalvěj lékařská, jitrocel kopinatý, proskurník lékařský, divizna)a při zahlenění organismu.

Obsahuje byliny podporující odhlenění, přirozenou obranyschopnost – imunitní systém (šalvěj lékařská a mateřídouška); normální činnost hltanu/krku (sléz-květ); 

antibakteriální aktivitu (mateřídouška, proskurník); normální stav pokožky, hojení ran (šípek).

Složení:

Obsah živin ve 100 g: sacharidy 61 g, bílkoviny 0 g, tuky 0 g.

Složení na 100 g: cukr 61 g, vodný extrakt z bylin 38 g,

kyselost: kyselina citrónová, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 0,1 % alkoholu.  

Balení: 260 g, objem lahvičky 200 ml.

Doporučené dávkování: 3 polévkové lžíce denně.

Po otevření uchovávejte v chladu a temnu, spotřebujte do 20 dnů. Před upotřebením protřepejte! Sediment je přírodního původu, není závadou. Nevystavujte slunečnímu světlu. Nevhodné pro diabetiky! Není určeno pro těhotné ženy a děti do 3 let! Ukládejte mimo dosah dětí!

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Doplněk stravy. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.