Doprava zdarma od 1000Kč

Gambit® S | GS

725 Kč 363 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Duševní pohoda, relaxace, vitalita, energie, imunita, dýchací systém, trávení

Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ovocnobylinný tekutý koncentrát Dědka kořenáře®

Duševní pohoda, relaxace, vitalita, energie, imunita, dýchací systém, trávení

Ovocnobylinná směs obsahuje ovocnou složku, která vylepšuje chuť a byliny, které mají příznivý vliv na imunitní systém (máta, badyáník, kardamovník, zázvor), na nervovou soustavu (kardamovník), duševní pohodu a relaxaci (kardamovník, zázvor), vitalitu, energii a tonus těla i při únavě (zázvor). Napomáhají k normálnímu trávení (mateřídouška, anýz, badyáník, zázvor, skořicovník) a k normální funkci střev (mateřídouška, máta, anýz). Zachovávají normální funkce dýchacího systému (máta, mateřídouška, anýz, badyáník, hřebíčkovec, zázvor) a udržují normální činnost jater (máta, mateřídouška). Působí příznivě jako antioxidant (máta, mateřídouška, hřebíčkovec).

Doporučené dávkování

1 polévkovou lžíci rozmíchejte ve 150–300 ml teplé, vlažné či studené vody (může být i perlivá) nebo slabého čaje. Nedoporučujeme používat minerální vodu.
Podávejte 1–4× denně. Pro celodenní popíjení lze připravit nápoj přidáním cca 3 lžic směsi do 1 litru vody.
Vhodné pro dlouhodobé užívání.

Ředění

Určeno k pití po naředění. Doporučené ředění pro nealkoholický nápoj je 1:14. Sediment bylinného původu je přirozenou vlastností výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_slogan_web_800x266

Snímek obrazovky 2024-01-22 145634Výrobky Dědka kořenáře vyrábí společnost NOVY s.r.o. iž od roku 1991. Rodinnou společnost založil Břetislav Nový se svou ženou Blankou. Břetislav Nový je vyhledávaný léčitel, uznávaný bylinkář a odborník. Tvůrce, technolog a vývojář, který vymýšlí, vyrábí, testuje a neustále vylepšuje celé portfolio produktů označených vousatou kytkou a nesoucí značku "Dědek kořenář ". 

Osvědčené výrobky Dědka kořenáře jsou díky vysoké kvalitě a koncentraci bylin vyhledávány a preferovány nejen kvůli své efektivnosti, ale i praktičnosti spočívající v jednoduchosti jejich aplikace. Svou oblibu získávají především z referencí spokojených uživatelů, kteří jejich potenciál šíří i daleko za naše hranice.