Volejte 737 216 129
Po - Pá 10:00-18:00

ETAMINE DU LYS

ETAMINE DU LYS

Etamine du Lys vznikla v době, kdy byly zaznamenány první škodlivé účinky petrochemických detergentů v rámci životního prostředí, ale i lidského zdraví (alergické reakce, ekzémy,...). V průběhu let se značka stala francouzským lídrem na trhu s eko drogerií. Je vedoucí značkou v oblasti výzkumu a vývoje přírodních surovin a obalových materiálů, Inovace výrobních procesů a zaujímá první místo v testech účinnosti pracích eko prostředků. Etamine du Lys se může chlubit také výrobním závodem, který byl postaven v souladu s vysokými standardy kvality životního prostředí. Veškeré výrobky mají recepturu tvořenou tak, aby byla zajištěna jejich optimální biologická rozložitelnost. Používané tenzidy (čisticí báze) jsou derivované z cukrové řepy či obilí a společně s dalšími surovinami, jako jsou rostlinné a esenciální oleje, nejsou testované na zvířatech a pocházejí z ekologického zemědělství.

Výrobky Etamine du Lys neobsahují syntetické parfemační látky ani barviva, GMO, suroviny petrochemického průmyslu, fosfáty, amoniak, glykolové ethery, perborát sodný, optické zjasňovače, bělidla na bázi chloru, formaldehyd. Firma je držitelem certifikátu Ecocert.

Výběru odpovídá 13 produktů

ETAMINE DU LYS Prostředek na nádobí citrón a máta 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti. Vhodné rovněž pro vegany.

ETAMINE DU LYS Prostředek na nádobí květy pomeranče 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti. Vhodné rovněž pro vegany.

Etamine du Lys Prostředek na nádobí mandle 500 ml

98 Kč

Prostředek na nádobí je výborným pomocníkem nejen pro mytí špinavého nádobí, ale také pro úklid celé domácnosti.

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA KOUPELNY 500 ML

155 Kč

Čistič na koupelny s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze skla, keramiky, akrylátu i nerezu. Odstraňuje usazeniny a zbytky kosmetických produktů, mastnotu, vodní kámen i rez. Vhodné pro vegany.

ETAMINE DU LYS čistič na kuchyně 500 ml

175 Kč

Čistič na kuchyně s rozprašovačem je vhodný pro pravidelnou údržbu povrchů ze smaltu, nerezové oceli ale i na pryskyřici či fajáns. Odstraňuje usazeniny, mastnotu, vodní kámen i rez. Vhodné pro vegany.

ETAMINE DU LYS Aviváž lavandin bio 1 l

178 Kč

Aviváž s vůní levandule snižuje statické napětí textilních vláken a usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Vhodný rovněž pro vegany.

ETAMINE DU LYS Aviváž třešňový květ a jasmín 1 l

178 Kč

Aviváž s vůní třešňového květu a jasmínu snižuje statické napětí textilních vláken a usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Vhodná rovněž pro vegany.

ETAMINE DU LYS prací gel třešňový květ a jasmín 1 l

195 Kč

Tekutý prací gel si poradí s nečistotami na bílém i barevném prádle a díky přírodnímu složení je navíc velice šetrný k citlivé pokožce. Základ pracího gelu tvoří zmýdelněné oleje. Vhodný pro vegany.

ETAMINE DU LYS PRACÍ GEL LEVANDULE 1 L

195 Kč

Tekutý prací gel s vůní levandule si poradí s nečistotami na bílém i barevném prádle a díky přírodnímu složení je navíc velice šetrný k citlivé pokožce. Základ pracího gelu tvoří zmýdelněné oleje. Vhodné pro vegany.

ETAMINE DU LYS ČISTIČ NA TROUBU A GRIL 500 ML

195 Kč

Ideální pomocník, který odstraňuje odolnou připečenou špínu nejen v kuchyni. Vhodný pro vegany.

ETAMINE DU LYS ČERNÉ MÝDLO 1 L

244 Kč

Černé tekuté mýdlo s olivovým a lněným olejem perfektně čistí podlahy, obklady a dlažby, které zároveň ošetřuje, chrání a dodává jim lesk.

Etamine du Lys Tablety do myčky 50 ks 1 kg

339 Kč

Tablety do myčky odstraňují i odolné nečistoty, jako jsou zaschlé zbytky jídla. Účinná kombinace přírodních látek změkčuje vodu, brání usazování nečistot a prodlužuje životnost myčky

ETAMINE DU LYS prací prášek levandule 2 kg

390 Kč

Prášek na praní pečuje o všechny druhy textilu díky jemnému přírodnímu složení bez obsahu fosfátů. Prášek je vhodný pro praní bílého i barevného prádla při teplotách od 30 do 90 °C.